Łęczna: Nie tylko śmieci! Burmistrz proponuje także podwyżkę podatków!

Jeśli myśleliście, że podwyżka opłat za gospodarowanie odpadami, to jedyny nowatorski pomysł akrobaty z pl. Kościuszki, to jesteście w wielkim błędzie.
Jak się okazuje, włodarz zaproponował radzie miejskiej podwyżkę podatków lokalnych. Praktycznie wszystkich. Zdziwieni?

Na jutrzejszej sesji rady miejskiej, radni zajmą się nie tylko kwestią uposażenia burmistrza, czy podwyżką opłat za śmieci. Włodarz zaproponował także podniesienie stawek podatków lokalnych. Wszystkich, za wyjątkiem opłaty za posiadania psa.
Propozycja zakłada wzrost podatku rolnego, od nieruchomości oraz podatku od środków transportu. Dla niedowiarków mam tradycyjnie już dokumenty przygotowane przez ekipę „skaczącego” Leszka:

Zdziwieni? Pod wszystkimi projektami podpisał się szef sztabu WOŚP w Łęcznej 🙂

Pozostaje mieć nadzieję, że radni powstrzymają zapędy Włodarskiego do drenowania kieszeni mieszkańców i wskażą inne sposoby na zwiększenie środków w miejskiej kasie. Sesja już jutro (wtorek) o godzinie 13:30.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Łęczna: Nie tylko śmieci! Burmistrz proponuje także podwyżkę podatków!"

 1. ABC pisze:

  Zobaczcie, że miejski urzędnik o tym nie napisał tylko pompuje diety w powiecie. Żal mu dupę ściska, że sam już nie jest radnym i pieniążki co najwyżej obejrzy jak biorą inni. Może byś wytłumaczył kolegom i koleżankom z urzędu, dlaczego burmistrz nie dał im nawet 1 zł podwyżki, albo mieszkańcom Łęcznej dlaczego burmistrz znowu chce zaglądać do ich kieszeni. Ale na to już odwagi nie starcza.

 2. Zbój pisze:

  Powiem tak, jak radni zatrzymają te podwyżkowe pomysły, to powinni sobie premie przyznać.

 3. Aldona pisze:

  Oby burmistrz jutro na sesji się nie zdziwił.
  Pani skarbnik , czy to pani pomysł?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes