Łęczna otrzymała 2 miliony dotacji na inwestycje! Włodarski niezadowolony?

Powołanie wiceburmistrz Anny Cieślińskiej przynosi wymierne efekty. Gmina Łęczna otrzymała właśnie 2 miliony złotych na termoizolacje szkoły przy ul. Jaśminowej w Łęcznej. Jak pewnie pamiętacie, sam Włodarski oprócz lansu na facebooku nie był w stanie zapewnić mieszkańcom ani dotacji do fotowoltaiki(LINK), ani pozyskać pieniędzy z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych(LINK). Otoczenie burmistrza, a może nawet i on sam, średnio cieszy się z tego sukcesu. Dlaczego?

W serwisie leczna24 (którego domena należy do Grzegorza Kuczyńskiego – rzecznika urzędu) czytamy narzekanie, że gmina otrzymała 2 miliony, a wnioskowała o 12. Pada nawet sugestia, że może to być finansowa pułapka.
No tak… Jeszcze kilka miesięcy temu, ten sam serwis narzekał, że Włodarski w ogóle nie dostał dotacji, teraz przeszkadza im, że to „tylko” dwa miliony…

Przy okazji warto wspomnieć, że 12 milionów złotych kosztował basen w Wólce Rokickiej.
„Redakcję” razi także fakt, że starosta za wkład w sukces wniosku, podziękował wiceburmistrz Annie Cieslińskiej.
To nie żart!


No cóż, jeśli w przyszłości odbędzie się konkurs dotyczący aktywności na facebooku, podziękowania trafią bez wątpienia tam, gdzie trafić powinny 🙂

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Łęczna otrzymała 2 miliony dotacji na inwestycje! Włodarski niezadowolony?

  1. Samorządy to niedługo staną na skraju bankructwa. Przetrzebione pomocą dla przedsiębiorców i koniecznością regularnych wypłat świadczeń socjalnych. Nic dziwnego, że walczą o kaŻdą złotówkę.

  2. … może ktoś pomyśli o fatalnym stanie dróg, na terenie gminy, ktorymi nie da się jeździć !!!!

  3. Jak trzeba robić to się siedzi na fejsiku, a potem płacz, że nie dziękują. Żenua

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.