[Aktualizacja] Włodarski zwróci pieniądze za audyty dot. fotowoltaiki. Urzędnicy oddadzą nagrody!

To niewiarygodne jak dobre informacje płyną wprost z łęczyńskiego ratusza. Chodzi o konkurs dot. dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Cześć mieszkańców pewnie już nie pamięta, że wniosek gminy Łęczna został odrzucony jako jeden z nielicznych przez błędy w dokumentacji (LINK). Około setka mieszkańców, licząc na dofinansowanie, wykonała audyt swojej nieruchomości, a te kosztowały w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest jednak szansa na zwrot pieniędzy!

To „dobre wieści” dla mieszkańców, którzy byli przekonani, że ich pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Burmistrz publicznie przeprosił wszystkich, którzy w dobrej wierze zainwestowali swoje pieniądze i obiecał zwrot tych środków.

Jak to możliwe, że znalazły się pieniądze, skoro nie było ich nawet na odśnieżanie miasta?(LINK)

Po ujawnieniu informacji o rekordowo wysokich nagrodach (LINK) za… (no własnie, nie wiadomo za co) funkcyjni urzędnicy, czyli Ci, którzy otrzymali największe kwoty, zdecydowali się oddać pieniądze.
Burmistrz nie skrywa radości. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że wystarczy nie tylko na zwroty dla mieszkańców za wykonane audyty ale zostanie jeszcze kilkadziesiąt tysięcy, za które burmistrz postanowił wznieść pomnik Teodora Kosiarskiego jako zasłużonego dla miasta. Ma on stanąć na Placu Kościuszki, obok fontanny.

Trzeba przyznać, że wspaniale nam się ta wiosna zaczęła w Łęcznej.

Aktualizacja ->
Kończąc Prima Aprilis nie mam najlepszych wiadomości. Nie było żadnych przeprosin, ratusz nie zamierza zwracać pieniędzy mieszkańcom, urzędnicy nie oddadzą nagród, a pomnik… no cóż, pan Teodor będzie smutny 🙂
Jednak sądząc po ilości wysłanych do mnie maili i SMSów, jestem przekonany, że bawiliście się dzisiaj co najmniej tak dobrze jak ja 😀

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "[Aktualizacja] Włodarski zwróci pieniądze za audyty dot. fotowoltaiki. Urzędnicy oddadzą nagrody!"

 1. Mateusz pisze:

  Już miałem komentować…ale przeczytałem aktualizację. czyli można uznać, że nabrałem się 🙂

 2. 6268 pisze:

  … dlaczego miałby stanąć pomnik , niech sam tam stanie i oczywiście stolik z jajkami świątecznymi lub poświątecznymi by dać upust swojego (nie) zadowolenia za obecne i poprzednie rządy !!!! kto jest za …?

 3. żabson pisze:

  na skwerku koło dzika niech postawią ten pomnik lepiej

 4. Mlody pisze:

  Czy to prawda,że Teodor ma siedzieć dumnie na koniu?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes