Radni wydali informator. „Nie ma naszej zgody na zakłamywanie rzeczywistości!” [Pobierz]

„Oddajemy w Wasze ręce Informator Radnych, w którym zgodnie z obietnicą zamierzamy informować Państwa o naszych działaniach, inicjatywach oraz pracy na rzecz Gminy Łęczna. Informator jest także odpowiedzią na manipulacje niektórych dziennikarzy łęczyńskich mediów powiązanych z urzędem miejskim, a także kierownictwa samego urzędu miasta, szkalujących radnych” – napisali radni w artykule otwierającym informator.

Zgodnie z obietnicą ze stycznia 2022 (LINK), do skrzynek mieszkańców Gminy Łęczna trafia właśnie pierwsze wydanie Informatora radnych obecnej kadencji. Gazetę tworzy 12 radnych. Ich nazwiska znajdziecie na pierwszej stronie.

W Łęcznej nie jest tajemnicą, że wszystkie lokalne „media” są powiązane z urzędem miejskim (Jedną z twarzy Leczna24, Pojezierza oraz Biuletynu ratusza jest Grzegorz Kuczyński – urzędnik magistratu(od żony w MOPSie), natomiast Wspólnota Łęczyńska i Tuba Łęcznej, są powiązane z Kamilem Kuligiem(LINK), któremu burmistrz wydzierżawił sporą działkę w Łęcznej (jego matka pracowała do 2021 r. w łęczyńskim ratuszu). W rezultacie, Kulig został rolnikiem, który otrzymuje dopłaty (do opisanej nieruchomości) i siłą rzeczy nie musi płacić ZUSu.

O czym piszą radni? O sprawach które są bardzo niewygodne dla w/w mediów.
Jeśli do Twojej skrzynki jeszcze nie dotarł informator, możesz go pobrać poniżej:

Informator radnych – [POBIERZ]

Koniecznie udostępnij tę informację wśród swoich znajomych!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Radni wydali informator. „Nie ma naszej zgody na zakłamywanie rzeczywistości!” [Pobierz]"

 1. Ciekawy pisze:

  Czy Łęczna szykuje się w jakikolwiek sposób na pomóc uchodźcom? W Hrubieszowie, Chełmie, Zamościu, Tomaszowie lubelskim przygotowano miejsca a jak u nas?

 2. Arnold pisze:

  Bardzo dobrze. Pokazywać jak jest naprawdę. Trzeba pokazywać jak burmistrz rządzi i buja mieszkańców. Inne media tego nie napiszą.

 3. Aldona pisze:

  Może teraz mieszkańcy zobaczą jak ich burmistrz kiwa

 4. ABC pisze:

  Brawo.

 5. snippet pisze:

  a Sebastian Pawlak? Pracuje w Radiu Lublin, a jego żona dostała prace bez konkursu w miejskiej szkole.

 6. Mateusz pisze:

  „Zgodnie z obietnicą ze stycznia 2021” – chyba z 2022 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes