Radni wydali informator. „Nie ma naszej zgody na zakłamywanie rzeczywistości!” [Pobierz]

„Oddajemy w Wasze ręce Informator Radnych, w którym zgodnie z obietnicą zamierzamy informować Państwa o naszych działaniach, inicjatywach oraz pracy na rzecz Gminy Łęczna. Informator jest także odpowiedzią na manipulacje niektórych dziennikarzy łęczyńskich mediów powiązanych z urzędem miejskim, a także kierownictwa samego urzędu miasta, szkalujących radnych” – napisali radni w artykule otwierającym informator.

Zgodnie z obietnicą ze stycznia 2022 (LINK), do skrzynek mieszkańców Gminy Łęczna trafia właśnie pierwsze wydanie Informatora radnych obecnej kadencji. Gazetę tworzy 12 radnych. Ich nazwiska znajdziecie na pierwszej stronie.

W Łęcznej nie jest tajemnicą, że wszystkie lokalne „media” są powiązane z urzędem miejskim (Jedną z twarzy Leczna24, Pojezierza oraz Biuletynu ratusza jest Grzegorz Kuczyński – urzędnik magistratu(od żony w MOPSie), natomiast Wspólnota Łęczyńska i Tuba Łęcznej, są powiązane z Kamilem Kuligiem(LINK), któremu burmistrz wydzierżawił sporą działkę w Łęcznej (jego matka pracowała do 2021 r. w łęczyńskim ratuszu). W rezultacie, Kulig został rolnikiem, który otrzymuje dopłaty (do opisanej nieruchomości) i siłą rzeczy nie musi płacić ZUSu.

O czym piszą radni? O sprawach które są bardzo niewygodne dla w/w mediów.
Jeśli do Twojej skrzynki jeszcze nie dotarł informator, możesz go pobrać poniżej:

Informator radnych – [POBIERZ]

Koniecznie udostępnij tę informację wśród swoich znajomych!

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Radni wydali informator. „Nie ma naszej zgody na zakłamywanie rzeczywistości!” [Pobierz]

  1. Czy Łęczna szykuje się w jakikolwiek sposób na pomóc uchodźcom? W Hrubieszowie, Chełmie, Zamościu, Tomaszowie lubelskim przygotowano miejsca a jak u nas?

  2. Bardzo dobrze. Pokazywać jak jest naprawdę. Trzeba pokazywać jak burmistrz rządzi i buja mieszkańców. Inne media tego nie napiszą.

  3. a Sebastian Pawlak? Pracuje w Radiu Lublin, a jego żona dostała prace bez konkursu w miejskiej szkole.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.