Łęczna: Ratusz zatrudnia! Teraz poszukuje dwóch dyrektorów! [VIDEO]

Do 27 maja 2022 można składać aplikacje na stanowisko dyrektora w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łęcznej oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Konkurs na oba stołki wystartował tuż przed weekendem (06.05).
Jednak nazwisko nowego dyrektora SP2 zdążyło się już pojawić w komentarzach na blogu kilka tygodni temu. Czy prognozy czytelników się sprawdzą?

Kandydaci na oba wspomniane stanowiska oprócz spełniania wymagań opisanych w ustawie muszą dostarczyć choćby koncepcję funkcjonowania i rozwoju wybranej placówki.
Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniach:

Jak już wcześniej wspomniałem, sugestia co do zwycięzcy rekrutacji w SP2 pojawiła się już kilka tygodni temu przy okazji zmian w funkcjonowaniu szkoły na ul. Szkolnej i Piłsudskiego(LINK).

Przeświadczenie mieszkańców o nepotyzmie i kolesiostwie w łęczyńskich instytucjach publicznych jest powszechne. Widać to choćby w komentarzach pod niemal każdą informacją (w jakichkolwiek mediach) o naborach w naszej lokalnej administracji. Niejednokrotnie też nazwisko wygrywającego konkurs pojawiało się w przestrzeni publicznej, na długo przed jego zakończeniem. Być może to kwestia przypadku.

Podczas ostatniej sesji radny dr M. Fijałkowski zwracał uwagę na całe rodziny pracujące choćby w PGKiM. Włodarski odpowiedział, że nie przeszkadza mu to. Posłuchajcie:

Proste! Nie można nikogo ograniczać!

Przy okazji pozdrawiam główną księgową z CK i ZOSZiP’u (LINK) 🙂

Czy prognozy czytelników się sprawdzą, dowiemy się pewnie na początku czerwca.
Jeśli macie własne typy, co do szczęśliwców, koniecznie wpiszcie je w komentarzach pod tym wpisem czy na facebooku, lub anonimowo na adres redakcja@lle24.pl.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Łęczna: Ratusz zatrudnia! Teraz poszukuje dwóch dyrektorów! [VIDEO]

  1. Może już pora podsumować dokonania burmistrza w tej kadencji wybudował kładkę imienia skaczącego Leszka i wypromował Łęczna w Polsce skacząc w ubraniu do basenu. Coś jeszcze …

    1. Nie zapominaj o fotowoltaice. Ludzie popłacili pieniądze, a projekt przerypał na własną prośbę.

  2. Włodarski już zupełnie odpłynął. Ale co miał powiedzieć, jak nawet żony radnych (tych popierających) pracują w miejskich instytucjach. Susz, Sawicki, kto jeszcze?

  3. Może i dobrze, że w 3 nastąpi zmiana dyrektora. Każdy będzie lepszą opcją od obecnej. Przecież tam zatrudnienia są na zasadzie – kolesiostwa i nepotyzmu. Zwykły szary człowiek, nie ma szans na zatrudnienie w jakiejkolwiek placówce przedszkolnej w mieście. Koniecznie trzeba być „od kogoś” i nie ważne umiejętności, bo znajdzie się ta jedyna i wymarzona od „kogoś” Szkoda, że RODO jest 🙃 Nowemu bądź nowej dyrecji przedszkola życzę normalnego traktowania pracowników oraz jasnego umysłu do zarządzania placówką. Tak aby każde dziecko miało szanse na edukację, a nie wybiórczo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.