[Łęczna] Sprawa pobicia z 2016 roku powraca! Opublikują nagranie video?

Pamiętacie jeszcze o pobiciu z 2016 roku, w którym udział miał wziąć łęczyński radny ze wspólnej sprawy(LINK)? O zdarzeniu mogliście przeczytać wyłącznie na wąsatym blogu. Łęczyńskie pseudomedia udawały, że nic się nie stało.
Za kilka miesięcy wybory, więc być może ktoś pomyślał, że warto szybko „rozwiązać” tę sprawę.

Warto wyjaśnić, że pierwotne postępowanie zostało umorzone, lecz dzięki staraniom prawnika pokrzywdzonych, śledczy zostali „przekonani” do ponownego rozpoznania sprawy. Po wznowieniu śledztwa łęczyńska policja postanowiła przesłuchać… mnie :))))) Mam nadzieję, że nie jestem jedyny na liście.

Nie pojęty jest dla mnie fakt, że nasi policjanci dysponując nagraniem z zajścia, nie zdecydowali się na jego publikację w środkach masowego przekazu. Oficjalnie „nie mogą tego zrobić, ponieważ trwa postępowanie”. To jednak bzdura. Ustaliłem, że gdyby chcieli to zrobić, już dawno wystąpiliby o zgodę do prokuratora. Zastanawiam się zatem co jest na tym nagraniu? Kogo obciąża? Mam nadzieję, że nie zniknie z komendy w dziwnych okolicznościach.
Od siebie mam krótki apel do komendanta o pilną publikację nagrania. Jestem przekonany, że sprawcy zostaną bardzo szybko wskazani przez mieszkańców.

Obiecuję baczne przyglądanie się tej sprawie. Panowie, pokażcie, że potraficie!

BTW są tu jeszcze jacyś zwolennicy powstania prokuratury w Łęcznej? W sumie to mogliby ją sobie zrobić, będzie możliwość umarzania tego co potrzeba na miejscu (bez informowania „Lublina”)…

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „[Łęczna] Sprawa pobicia z 2016 roku powraca! Opublikują nagranie video?

 1. Bartolu – no i jak?
  – Widziałeś tzw. dołek?
  Jestem ciekaw, co u Ciebie, czy Ci nie trzeba paczki z machorą, czy jakimś dobrym smalcem wysłać? 😉 a i chleb z Ludwina jest super, jakby „trza” Ci było.
  Wiesz co dzień w TV wiadomościach mówią, że kogoś z byłej ekipy rządzącej zamykają – dziś V-ce ministra przymknęli a u nas w Łęcznej nic się na razie u rządzących nie dzieje – spekulacje same, być może jak ogłoszą termin wyborów – coś się i u nas w miasteczku ruszy.
  Pozdrowionka. 😉

  1. Najwidoczniej dołek nie jest jeszcze dla mnie 🙂 Działam dalej!
   Tymczasem już w poniedziałek opublikuję pełną listę nieruchomości gminnych zakupionych w ostatnich latach. Na liście kupujących są urzędnicy, radni, biznesmeni i zwykli mieszkańcy.

 2. …. a ja Ci życzę żeby jednak Cię posadzili…… ale na stanowisku prawdziwego BURMISTRZA , bo wreszcie skończy się prywata i kolesiostwo w Łęcznej, pozdrawiam

  1. Popieram w całej rozciągłości.
   Bartol proszę o sygnał a już zaczynamy tworzyć Komitet Wyborczy Wyborców LLE24 i zbieramy kandydatów na członków Rady Miasta z tego komitety. Ty oczywiście na Burmistrza.
   Pozdrawiam.

 3. To od początku była”śmierdząca”sprawa.Komuś bardzo zależało żeby”wyciszyć”zdarzenie.Pół roku po tym pobiciu,było podobne przy cpn.W tym przypadku policja bardzo szybko ustaliła sprawców.Dlaczego nie wykazali się w tym pierwszym?Przecież przy”Biedronce”jest monitoring.Mogli upublicznić nagranie,ale po co?Jeszcze ktoś kogoś by rozpoznał?Ciekawa jestem jak poszkodowanym byłby ktoś znany,albo z rodziny policjanta,czy też skończyło by się na umorzeniu i nie wykryciu sprawców??

 4. No tak – przesłuchać Ciebie a co Ty masz wspólnego z tą sprawą?
  To rzeczywiście Wspólna Sprawa.
  Pozdrawiam czytelników Bloga lle24 a Ty – bądź twardy nie miętki i niech Cię nie zamkną czasem w pierdlu 😉

  1. Hehe mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas mnie nie posadzą 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.