Łęczna: Uwaga na włamywaczy!

Od kilku dni pojawiają się doniesienia o włamaniach do mieszkań i domów w Łęcznej oraz w poszczególnych sołectwach naszej gminy.
Policjanci z łęczyńskiej komendy proszą mieszkańców o szczególną czujność.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Należy zwracać uwagę na wszelkie objawy podejrzanych zachowań, zwłaszcza nieznanych osób, kręcących się w pobliżu Waszych domów, czy samochodów pojawiających się w okolicy.

Dla własnego bezpieczeństwa powinniśmy sprawdzić wszystkie zamknięcia i zabezpieczenia budynków, nie tylko domów mieszkalnych, a w razie potrzeby wymienić zamki, założyć kłódki, tak aby możliwie jak najbardziej uszczelnić ochronę swojego mienia i dobytku.

Każde przejawy niepokojących, nowych osób, pojazdów i ich zachowań w okolicy proszę zgłaszać dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej – tel. 47 812 72 10.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Łęczna: Uwaga na włamywaczy!"

  1. DZIK pisze:

    Mają już jednego kozaka Mirosław Wolski w Parczewie go złapali nawet ze strachu się zesrał taki z niego kozak był, ścierwo prace miał nie umiał docenić szkoda że na miejscu mu przeszczepów nie połamali…

  2. Jj pisze:

    Od kilku dni? Ha ha ha, rok , półtora, a nie dni

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes