Łęczna: Włodarski tłumaczy się z konkursów w ratuszu [Video]

Firmy urzędników łęczyńskiego ratusza wystartowały w co najmniej 20 konkursach, z których 19 wygrały (LINK). Kto tak naprawdę steruje urzędem? Zobaczcie jak „skaczący” Leszek wraz z urzędnikami, tłumaczą się z tego niebywałego szczęścia pracowników urzędu miejskiego. Według burmistrza, w Łęcznej nie ma żadnego układu. Zupełnie jakbym słyszał rzecznika urzędu, który tłumaczy jak to jego żona otrzymała pracę w MOPSie(LINK).

W ubiegłym tygodniu łęczyński ratusz odwiedziła ekipa programu „W Celowniku” TVP i zapytała włodarza o szczęśliwe konkursy (LINK). Jeśli myślicie, że Włodarski po upublicznieniu informacji o przebiegach konkursów zawiadomił organy wymiaru sprawiedliwości lub przeprowadził jakiekolwiek postępowanie wyjaśniające (audyt), to się mylicie. Wszystko jest OK, Leszek nie ma sobie nic do zarzucenia 🙂

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały te tłumaczenia, materiał TVP poniżej (wybaczcie reklamy przed programem):

Podsumowując: „nie mam sobie nic do zarzucenia ale skoro zrobiło się głośno, to zmienię zasady konkursów” 🙂
Najlepszy jest jednak komentarz jednego z urzędników (Zbigniew Kochański), którego firma wygrywała urzędowe postępowania. „Ja bym nie nazwał tego konkursem”. Pełna zgoda panie urzędniku, ja także! 🙂

Możecie być pewni, że tej informacji nie opublikują łęczyńskie pseudo-media. Są powiązane z ratuszem. Jeśli chcesz aby ten artykuł trafił do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

9 komentarzy do artykułu "Łęczna: Włodarski tłumaczy się z konkursów w ratuszu [Video]"

 1. Mieszkanka pisze:

  Winiarskim i Kosiarskim powinien zająć się wyższy urząd.Szukają oszczędności, ale na nagrody mają, aparaty, komputery na wszystko jest tylko na to co trzeba to nie ma. Mieszkania + gdzie są, remont dróg nad jeziora gdzie? Będzie bursa nikomu nie potrzebna ( Leszek żyje w latach 90 chyba jeszcze zanim zdążyli zlikwidować najlepsze liceum w Łęcznej). Łęczna to państwo w państwie,to nie jest jedyna sprawa, której trzeba się dokładnie przyjrzeć. Dlaczego dyrektor pan Winiarski szkoły podstawowej jest nim od tylu lat mimo wszystkich skarg?? Ciekawe czy to aby nie zasługa brata? Dlaczego pewna pani pracująca w MOPSIe pani W., na którą są skargi od zawsze dalej tam pracuje? Łęczna to stan umysłu,za czasów pana burmistrza Blacharskiego panował porządek, a byle kto się nie panoszył.

  • Jaa pisze:

   ~Mieszkanka a co ma burmistrz do drogi wojewódzkiej nad jeziora czy bursy?!?

 2. W pisze:

  Jaja jak berety, szkoda komentować, czas na wymiar sprawiedliwości aby to wszystko sprawdził – dokładnie !!!

  P.S. Łukasz moim zdaniem idealnie pasujesz na przyszłego rzecznika prasowego UM!

  • Bartol pisze:

   Dziękuję, musiałbym przeprowadzić się do Łęcznej. Nie planuję tego w najbliższych latach. Jest mi bardzo dobrze w obecnej roli 🙂

 3. Ferdynand K. pisze:

  Ok 330.000 złotych jak to podzielić – che?
  3- sztaby złota pan Lipski – 1-sztaba pan Siara -pamiętacie cyt. z Kilera?
  A tak po męsku powyrzucał bym was na zbity pysk z urzędu i kazał spłacać do miejskiej kasy to co z niej wypłynęło.
  To jest moja wersja i tej wersji będę się trzymał! 🙁
  Ps.
  Czy Służby Państwowe widziały program?
  – Telewizja TVP pokazuje codziennie, że gdzieś w Polsce są wyłudzenia WAT, fikcyjne firmy drą kasę, wystawiają lewe faktury, jak dochodzi do machloi?
  A my co mamy?
  Teraz wiecie, czemu Łęczna jest opóźniona w rozwoju?
  To jest zapewne cząstka nieprawidłowości, którą wychwycił kolega Bartol właściciel bloga LLE24. A co się działo i jest naprawdę za murami ratusza?
  Czemu TVP rozpoczynając reportaż pokazała Urząd Miejski tablicą odwrotnie, chyba nie trzeba tłumaczyć? – pewnie ten sam urzędnik do artykułu gazety Wspólnota powie, że obiektyw w kamerze się nie zestroił.
  Może już po tym programie i w najbliższym czasie nie potrzeba będzie robić zbiórki podpisów w sprawie referendum?
  Ja osobiście namawiam, bo każdy jeden podpis poparcia na liście, to krok do normalności gminy i miasta Łęczna.
  Pozdrawiam

 4. Hi5 pisze:

  Ktoś jeszcze wierzy temu burmistrzowi? Jak popatrzeć na klakierów to zostali tylko ci co mają jakieś wspólne interesy albo kogoś z rodziny zatrudnionego w urzędzie. Wiadomo kto wygrał nabór w zosipie u Radki?

 5. Pandzioch pisze:

  Wow, po raz pierwszy od dawna mogę pochwalić za coś TVP

 6. ABC pisze:

  No przecież referendum jest zainicjowane. Trzeba tylko złożyć swój podpis.

 7. henio pisze:

  Skandal, co się dzieje w tym Urzędzie. Odwołać burmistrza póki jeszcze czas.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes