Basen w Łęcznej zamknięty po skoku burmistrza w ubraniu!

Zaledwie po trzech dniach od otwarcia, pływalnia w Łęcznej została zamknięta. Sprawa ma związek ze skokiem burmistrza Leszka Włodarskiego w ubraniu do basenu. Teraz sanepid będzie przeprowadzał badania mikrobiologiczne wody. Tak oto za wygłupy burmistrza zapłacą mieszkańcy.
Na stronie szkoły przy ul. Szkolnej pojawił się komunikat dyrektora, mówiący o zamknięciu pływalni na czas wykonywanych badań.
Miejmy nadzieję, że kosztami badań wody i ew. jej wymiany zostanie obciążony burmistrz, a nie Łęcznianie. Oby badanie wyszło pomyślnie.

Miało być medialnie i głośno? No i jest! Ale czy na pewno o taki rozgłos chodziło?

W związku z obawami dotyczącymi czystości wody po skoku burmistrza, dyrektor szkoły, na terenie której znajduje się pływalnia, podjął decyzję o przeprowadzeniu badań.

Jeśli badania będą przebiegały pomyślnie to jest szansa, że już w najbliższy poniedziałek poznamy wyniki.
Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie. W związku z tymi obawami, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zamknięciu basenu – powiedziała portalowi o2.pl dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej Elżbieta Piłka. Próbki wody do badań zostały pobrane z basenu w dniu dzisiejszym.

Co ciekawe Lubelska Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna podaje iż przy badaniu mikrobiologicznym po takim incydencie nie ma potrzeby zamykania basenu.

Czyżby cała akcja z otwarciem i późniejszym zamknięciem pływalni, została wcześniej uzgodniona w ratuszu?

Udostępnij ten wpis!

22 przemyślenia na temat „Basen w Łęcznej zamknięty po skoku burmistrza w ubraniu!

 1. Bardzo dobrze macie wyborcy burmistrza co chcieliście, systemowy PAN wiadomej koalicji PO-PSL skutecznie dba o atrakcje wakacyjne, /wracam z pracy z Lublina brak oświetlenia jak zwykle na głównej arterii, jak dzwonisz tradycyjnie zwarcie i nie wiedzą co jest/ kulturalne dno, nawet nie wie jak się zachować na basenie to nie staw rybny w Dratowie, w ubraniu do basenu, ludzie tu jest kulturalna plaża nie wspomnę o dzieciach w wakacje,na basen wszędzie tylko nie w Łęcznej, ech szkoda gadać i tak ze wszystkim ze śmieciami, niewykoszone trawniki, nie da się itp itd.

 2. Informacje o tym na stronach głównych:
  Gazeta.pl
  Onet
  WP
  a nawet serwisy z memami takie jak kwejk.pl czy wykop.
  Wstyd na Polskę.

    1. A dzisiaj na fejsie się podnieca materiałem w Polsacie i komentuje, że to nie pomyśli opozycji. Ten gość naprawdę nie rozumie co zrobił. Przyniósł miastu wstyd na całą Polskę i się cieszy. Opozycja nic nie musiała robić. Facet sam złamał regulamin, nagrał się i wrzucił do neta, po czym się przestraszył swojego wyczynu, zamknął basen i poprosił o badania wody. Mógłbym to nazwać odpowiednio ale się powstrzymam 🙂

     1. Dziś nawet Radio Zet skomentowało w wiadomościach o 14;00, że „prezydent Łęcznej” powinien nakręcić filmik i skoczyć bez ubrania. Wyczyn ten miałby o wiele większy odzew, aniżeli skok w ubraniu. Ale obciach na cały kraj, każdy się z Łęcznej śmieje.

 3. 17:00 Teleexpress nawet podał informację.
  Plama na cały kraj. Tego urzędnika co mu tak doradził ja wyrzuciłbym go na zbity pysk.

  teleexpress.tvp.pl/43871271/basen-zamkniety-zaraz-po-otwarciu-bo-burmistrz-wskoczyl-do-niego-w-ubraniu

   1. Czy nie można było normalnie?
    Ściągam krawat majtki, kamera skierowana na uśmiech, dwa zdania, Koniec remontu to ja pierwszy pływam i chuj.
    Teraz macie urzędowe dupolizy problem i wstyd na cały kraj 😉
    A ten gościu za poprzedniego burmistrza skłócał mieszkańców i dziś widać u nowego pana zaczyna robić koninę.

 4. Ale wstyd. Tak się kończy pajacowanie. A inwestycje stoją. Kiedy remont ul. Gwarków? kiedy wodociąg na działkach. Nie każdego interesuje spichlerz czy rewitalizacja starego miasta. Ale pajacować to ma czas.

 5. Ten burmistrz to albo pijany był albo nienormalny. Kto o zdrowym umyśle skacze do basenu w ubraniu? Człowieku ogarnij się w końcu i bierz się do konkretnej roboty!!! Jeszcze ta biała koszula z krótkim rękawem… Ehhh szkoda gadać…

 6. No to się wylansował. Dziś był na stronie głównej wp.pl. Wstyd przynosi tylko. Nie umie podjąć decyzji, każdego oszukuje i tylko by rozmawiał. Coś czuję, że ludzie go odpowiednio ocenią na koniec kadencji.

  1. gazeta.pl i inni tez podchwycili 🙂 pustynia kulturalna i pajac na stanowisku 🙂

 7. Podobno basen nie jest skończony i trzeba było jakoś wybrnąć z tego. Tak mówią na mieście.

 8. Zobaczcie jest już prawie dziewiąta, a pseudomedia cisza. Nikt nic nie napisze, nawet urząd.

 9. A może to było wszystko ustawione od początku. Nie skończyli prac ale chcieli popisać się w mediach. Wszystkie lokalne napisały o otwarciu. Potem pojawiło się ograniczenie ilości osób do 15, a teraz zamknięcie. Nigdzie indziej poza lle24 nie ma informacji o tym, co się dzieje na tym basenie. Napisali tylko że otwarcie, a reszta nieważna. Ciemnota wszystko kupi.

  1. Wcale bym się nie zdziwił jakby to było ukartowane. Za dużo przypadków w tym urzędzie.

   1. Zwłaszcza, ze już kiedyś jedną inwestycję otwierali, nie mając wszystkich dokumentów (ale pompa musiała być bo „szycha” przyjeżdżała) 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.