Basen w Łęcznej zamknięty po skoku burmistrza w ubraniu!

Zaledwie po trzech dniach od otwarcia, pływalnia w Łęcznej została zamknięta. Sprawa ma związek ze skokiem burmistrza Leszka Włodarskiego w ubraniu do basenu. Teraz sanepid będzie przeprowadzał badania mikrobiologiczne wody. Tak oto za wygłupy burmistrza zapłacą mieszkańcy.
Na stronie szkoły przy ul. Szkolnej pojawił się komunikat dyrektora, mówiący o zamknięciu pływalni na czas wykonywanych badań.
Miejmy nadzieję, że kosztami badań wody i ew. jej wymiany zostanie obciążony burmistrz, a nie Łęcznianie. Oby badanie wyszło pomyślnie.

Miało być medialnie i głośno? No i jest! Ale czy na pewno o taki rozgłos chodziło?

W związku z obawami dotyczącymi czystości wody po skoku burmistrza, dyrektor szkoły, na terenie której znajduje się pływalnia, podjął decyzję o przeprowadzeniu badań.

Jeśli badania będą przebiegały pomyślnie to jest szansa, że już w najbliższy poniedziałek poznamy wyniki.
Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie. W związku z tymi obawami, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zamknięciu basenu – powiedziała portalowi o2.pl dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej Elżbieta Piłka. Próbki wody do badań zostały pobrane z basenu w dniu dzisiejszym.

Co ciekawe Lubelska Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna podaje iż przy badaniu mikrobiologicznym po takim incydencie nie ma potrzeby zamykania basenu.

Czyżby cała akcja z otwarciem i późniejszym zamknięciem pływalni, została wcześniej uzgodniona w ratuszu?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

22 komentarze do artykułu "Basen w Łęcznej zamknięty po skoku burmistrza w ubraniu!"

 1. Szkoda mieszkańców…

 2. Aro pisze:

  Bardzo dobrze macie wyborcy burmistrza co chcieliście, systemowy PAN wiadomej koalicji PO-PSL skutecznie dba o atrakcje wakacyjne, /wracam z pracy z Lublina brak oświetlenia jak zwykle na głównej arterii, jak dzwonisz tradycyjnie zwarcie i nie wiedzą co jest/ kulturalne dno, nawet nie wie jak się zachować na basenie to nie staw rybny w Dratowie, w ubraniu do basenu, ludzie tu jest kulturalna plaża nie wspomnę o dzieciach w wakacje,na basen wszędzie tylko nie w Łęcznej, ech szkoda gadać i tak ze wszystkim ze śmieciami, niewykoszone trawniki, nie da się itp itd.

 3. Pandzioch pisze:

  Informacje o tym na stronach głównych:
  Gazeta.pl
  Onet
  WP
  a nawet serwisy z memami takie jak kwejk.pl czy wykop.
  Wstyd na Polskę.

  • Kris pisze:

   A Wlodarski nawet nie przeprosił. Nigdy więcej takiego włodarza.

   • Aqq pisze:

    Jaka wieś taki sołtys tylko wstyd na całą Polskę

    • Arnold pisze:

     A dzisiaj na fejsie się podnieca materiałem w Polsacie i komentuje, że to nie pomyśli opozycji. Ten gość naprawdę nie rozumie co zrobił. Przyniósł miastu wstyd na całą Polskę i się cieszy. Opozycja nic nie musiała robić. Facet sam złamał regulamin, nagrał się i wrzucił do neta, po czym się przestraszył swojego wyczynu, zamknął basen i poprosił o badania wody. Mógłbym to nazwać odpowiednio ale się powstrzymam 🙂

     • Carin pisze:

      Dziś nawet Radio Zet skomentowało w wiadomościach o 14;00, że „prezydent Łęcznej” powinien nakręcić filmik i skoczyć bez ubrania. Wyczyn ten miałby o wiele większy odzew, aniżeli skok w ubraniu. Ale obciach na cały kraj, każdy się z Łęcznej śmieje.

 4. Carin pisze:

  17:00 Teleexpress nawet podał informację.
  Plama na cały kraj. Tego urzędnika co mu tak doradził ja wyrzuciłbym go na zbity pysk.

  teleexpress.tvp.pl/43871271/basen-zamkniety-zaraz-po-otwarciu-bo-burmistrz-wskoczyl-do-niego-w-ubraniu

  • Bartol pisze:

   Czyli co? Kuczyński pakuj się? 🙂

   • Carin pisze:

    Czy nie można było normalnie?
    Ściągam krawat majtki, kamera skierowana na uśmiech, dwa zdania, Koniec remontu to ja pierwszy pływam i chuj.
    Teraz macie urzędowe dupolizy problem i wstyd na cały kraj 😉
    A ten gościu za poprzedniego burmistrza skłócał mieszkańców i dziś widać u nowego pana zaczyna robić koninę.

 5. ABC pisze:

  Ale wstyd. Tak się kończy pajacowanie. A inwestycje stoją. Kiedy remont ul. Gwarków? kiedy wodociąg na działkach. Nie każdego interesuje spichlerz czy rewitalizacja starego miasta. Ale pajacować to ma czas.

 6. Andrzej pisze:

  Ten burmistrz to albo pijany był albo nienormalny. Kto o zdrowym umyśle skacze do basenu w ubraniu? Człowieku ogarnij się w końcu i bierz się do konkretnej roboty!!! Jeszcze ta biała koszula z krótkim rękawem… Ehhh szkoda gadać…

 7. Arnold pisze:

  No to się wylansował. Dziś był na stronie głównej wp.pl. Wstyd przynosi tylko. Nie umie podjąć decyzji, każdego oszukuje i tylko by rozmawiał. Coś czuję, że ludzie go odpowiednio ocenią na koniec kadencji.

  • aqq pisze:

   gazeta.pl i inni tez podchwycili 🙂 pustynia kulturalna i pajac na stanowisku 🙂

 8. Użytnik pisze:

  Dyrektor szkoły chyba nie lubi burmistrza!

 9. Kris pisze:

  Podobno basen nie jest skończony i trzeba było jakoś wybrnąć z tego. Tak mówią na mieście.

 10. Malowany pisze:

  Zobaczcie jest już prawie dziewiąta, a pseudomedia cisza. Nikt nic nie napisze, nawet urząd.

 11. Kajman pisze:

  A może to było wszystko ustawione od początku. Nie skończyli prac ale chcieli popisać się w mediach. Wszystkie lokalne napisały o otwarciu. Potem pojawiło się ograniczenie ilości osób do 15, a teraz zamknięcie. Nigdzie indziej poza lle24 nie ma informacji o tym, co się dzieje na tym basenie. Napisali tylko że otwarcie, a reszta nieważna. Ciemnota wszystko kupi.

  • bobrownik pisze:

   Wcale bym się nie zdziwił jakby to było ukartowane. Za dużo przypadków w tym urzędzie.

   • Ja pisze:

    Zwłaszcza, ze już kiedyś jedną inwestycję otwierali, nie mając wszystkich dokumentów (ale pompa musiała być bo „szycha” przyjeżdżała) 🙂

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes