Łęczna: Mężczyzna zmarł pod przychodnią [Aktualizacja]

Jak podają czytelnicy wąsatego bloga, wczoraj przed południem na chodniku przy ulicy Wacława Jawoszka w Łęcznej (w okolicy przychodni Salmed) znajdowały zwłoki należące do mężczyzny.
Jak się okazało, przyczyną zgonu nie był wypadek ani zakażenie koronawirusem.
Skontaktowała się ze mną córka zmarłego.

Jak przekazała, przyjechał on do przychodni Salmed po odbiór skierowania na kolejne badania. Niestety mężczyzna zasłabł w samochodzie obok przychodni, a akcja reanimacyjna odbywała się na chodniku. Mimo wysiłku lekarzy, nie udało się mu przywrócić funkcji życiowych.
Zdaniem rodziny, do takiego stanu chorego mogła się przyczynić forma leczenia (teleporady) z jaką mamy do czynienia w ostatnich miesiącach.

Wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny zmarłego.

Edit: Zdjęcie zostało zmienione na prośbę autora

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

12 komentarzy do artykułu "Łęczna: Mężczyzna zmarł pod przychodnią [Aktualizacja]"

 1. Anna Maria pisze:

  To że ta przychodnia słynie ze dzwoni się po kilkadziesiąt razy i nikt się nie zgłasza i to nie tylko w okresie pandemii(widzi sie jak panie są zawsze w zabiegowym)to jest fakt.Warunki w przychodni świetne ale brak nadzoru nad personelem.

 2. Alf1969 pisze:

  Żeby wszystkich z tej przychodni diabeł męczył i smażył przez milion lat w „tele piekle” razem ze wszystkimi złodziejami z rządu.Jebał Was pies!

 3. Alf1969 pisze:

  Wieloletni pacjent jednej z lekarek Salmedu leży pod drzwiami…stygnie pod folią a tam spokój i znieczulica. Dlaczego tak trudno się dodzwonić i doprosić o tele poradę? Kiedy ludzie będą umierać na ulicy a lekarze siedząc w ciepłych domach będą unikać odpowiedzialności za swoje decyzje?

 4. Mieszkanka pisze:

  Przychodnie które leczą tele poradami powinny być natychmiast zlikwidowane personel pielęgniarek i lekarzy nie funkcjonuje w sposób odpowiedzialny można dzwonić po 20 razy i nikt nie odbiera telefonu ( bo albo zajęty ,albo nikt nie odbiera i jest moment gdzie zostaje połączenie przerwane podniesieniem słuchawki) to są kpiny z pacjentów .

 5. onleczna pisze:

  Dalej się bójcie jedynego słusznego wirusa. Ps. Są sukcesy. W tym roku nikt nie umarł na grypę…

  • Słonik pisze:

   Głupoty piszesz. Sprawdź statystyki. Na grypę umiera podobna ilość ludzi co przed rokiem. Covid tez zbiera swoje żniwo. Niestety tele porady tez jak widać na tym przykładzie.
   Kondolencje dla rodziny.

   • Kwaczus pisze:

    Tylko czy ma i Pinokio podają oficjalnie te statystyki ile osób zachorowało na grypę, lub zmarło na grypę? Nie bawią się kowidkiem, bo to teraz najważniejszy wirusem, który taki grozny nie jest… Od razu odpowiem znam ludzi, którzy go przeszli bez problemów. Problemy mieli ich znajomi, czy rodzina, bo musieli wiedzieć na kwarantannie… Najgorsze jest szczycie ludzi jednych na drugich, bo ci bez za masek są zagrożeniem… Gówno prawda i tyle.

    • RafRafi pisze:

     Co za bzdury. To, że w Łęcznej oficjalnie działa debil, który stworzył stronę na facebooku i namawia do nienoszenia maseczek oznacza tylko, że ten człowiek jest idiotą.
     Znam osoby, które przeszły covid ładodnie ale znam też takie które przechorowały bardzo ciężko. Niestety znam też takie, które straciły bliskich (np. oboje rodziców) po infekcji. Wirus jest groźny i to nie ulega dyskusji.

     • onleczna pisze:

      Skoro w przypadku innych chorób które z nami są od lat nie jest podobnie tj. Jedni przechodzą je łagodnie a inni umierają, to już niedługo zaaplikujesz sobie i swoim bliskim cudowną szczepionkę i będziesz bezpieczny. Chyba, że los będzie chciał, żebyś był w grupie tych 5% ludzi którym szczepionka nie pomoże. Bezobjawowców jest ok. 85-90%. Ok. 10-15% wykazuje objawy, z czego 3% przechodzi ciężko.

 6. Noramk pisze:

  I stało się. Skutki teleporad.Czekamy
  na więcej takich przypadków.

  • kmaron pisze:

   Jak można czekać na czyjąś śmierć? Co za znieczulica! A jak kolejny przypadek to będzie twój bliski?

   @onleczna nie bądź taki do przodu bo ten jedyny dla ciebie słuszny wirus (bo ludzie inteligentni chyba nie uważają go za jedynie słuszny) wybija ludzi i niszczy im zdrowie. Przeszedłem i wiem co to znaczy. Nikomu nie
   życzę. I mniej zawiści drodzy państwo w tych komentarzach…

   • onleczna pisze:

    Ludzie inteligentni nie uważają to za jedyny słuszny? Brawo! To teraz zdejmij klapki z oczu i zobacz co się dzieje na świecie. Skoro to nie jest jedyny słuszny wirus to z powodu jakiego innego było podobnie bystrzaku? Kiedy widziałeś taki paraliż wszystkiego? Kiedy ostatnio byznesmeny w 12 miesięcy wystrugali szczepionkę o której trąbią, że jest bezpieczna czego nie mają prawa wiedzieć, bo takie rzeczy wychodzą min. Po 5ciu latach? Przeszedłeś? Super. W tym momencie wielu moich bliskich covid ma za sobą. To już nie jest nowość. Przeszły nie pierwszy i nie ostatni raz. Niestety ale wirusy o tej porze roku to bardzo częsty powód chorowania. Tak jest od zawsze.
    Ps. Ludzie umierają pod przychodniami a Ty nam sugerujesz mniej zawiści? Chyba żartujesz. Mam nadzieję, że salmed w styczniu się wyszczepi i przeprosi ludzi za to, że opuścił swoich pacjentów. Oczywiście takich przychodni jest multum. Druga sprawa, skoro w Twoim komentarzu nie ma zawiści to w którym jest?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes