Łęczyński Sanepid: Woda w basenie jest czysta! Nie było żadnego donosu w sprawie pływalni! [Dokumenty]

Wyniki wykonanych badań mikrobiologicznych potwierdzają, że woda w łęczyńskim basenie umożliwia bezpieczną kąpiel. Żadnych donosów telefonicznych czy pisemnych w sprawie pływalni nie otrzymaliśmy. O skoku burmistrza dowiedzieliśmy się z filmu w internecie! – mówi dyrektor łęczyńskiego sanepidu Elżbieta Piłka.

Termin ponownego otwarcia basenu zależy teraz wyłącznie od dyrektora szkoły przy ul. Szkolnej (podwładnego burmistrza). Poniżej oficjalna informacja łęczyńskiego sanepidu o wynikach przeprowadzonych badań.

Co na na to wszystko Włodarski? Nie przeprosił mieszkańców za zamieszanie i kompromitację, której jest autorem. Nic nie robi sobie z faktu, że ośmieszył miasto na arenie ogólnopolskiej. Wręcz przeciwnie. Cieszy się za to tym, że internetowy film z jego udziałem ma dużo wyświetleń. No tak, lans i pajacowanie ponad wszystko!
Jak mówią mieszkańcy, swoim zachowaniem pokazał jak wielki dystans dzieli jego rozum od ciała.

Pewnie zastanawiacie się skąd na stronie prowadzonej przez Grzegorza Kuczyńskiego (pracownika Włodarskiego) tego od żony w MOPSie pojawił się wątek donosu? No cóż… trzeba było jakoś bronić burmistrza, który jak się okazuje został podkablowany przez swoich własnych pracowników, którzy wrzucili film ze skokiem do internetu.

W sieci pojawiło się też inne kłamstwo, mówiące o tym, że to sanepid zamknął pływalnię. Z oświadczenia dyrektor sanepidu wynika wprost, że decyzję o zamknięciu podjął (podległy burmistrzowi) dyrektor szkoły na ul. Szkolnej.

Mieszkańcom wypada teraz życzyć jak najszybszego otwarcia pływalni, a burmistrzowi, żeby uważniej dobierał sobie współpracowników i więcej uwagi poświęcał pracy dla miasta niż pajacowaniu.

12.08.19 18:20 Aktualizacja: O godzinie 18:00 po lekturze najnowszego wpisu na wąsatym blogu, burmistrz poinformował, że basen będzie otwarty od jutra. Nie wiadomo kto zamyka ale otwiera Leszek Włodarski 🙂
PS. Uspokajam, tym razem nie nagrał filmu, nie wskoczył też do wody.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

9 komentarzy do artykułu "Łęczyński Sanepid: Woda w basenie jest czysta! Nie było żadnego donosu w sprawie pływalni! [Dokumenty]"

 1. Arnold pisze:

  Oj zabolalo urzędnika. Będzie teraz wylewał żale, bo dieta już nie wpływa. Leszek też mu nic nie dał. Frustracja narasta. A takie ambicje miał.

  Co do samego artykułu to najśmieszniejsze że napisał że skok burmistrza nakręcono na prywatnym sprzęcie 😉 To już traktują publiczne jak własne?

  • Kris pisze:

   Nie wiem czy to prawda ale na 99% urzędnik który został rzecznikiem na samodzielnym stanowisku zarabia… dużo więcej oj dużo. Sprawdzie

 2. narodowy pisze:

  No i wyszło szydło z worka. Urzędnik znowu kłamał. Sanepid sam powiedział, że nie było potrzeby zamykania basenu. Zamknął dyro, więc afere nakręcił sam urząd.

 3. Oxygen pisze:

  Bartolu uderzyłeś w czuły punkt ludzi burmistrza. Kuczyński znowu o Tobie pisze. To tylko potwierdza, że kierunek bloga jest słuszny.

  • Kris pisze:

   Tyle żółci wylał, musiało go zaboleć.

   • bobrownik pisze:

    Może ma żal do bartola, że pokazał jak naprawdę wygląda i dzięki temu nie dostał się do rady powiatowej. Źródło dochodu wyschło.
    Może burmistrz się teraz zajmie remontami w mieście. Wiklinowa dalej dziurawa.

    • Bartol pisze:

     Dajcie spokój. Jeśli w ten sposób przynoszę ulgę jego cierpieniom, to niech pisze jak najczęściej 🙂

 4. Użytnik pisze:

  hehehe to teraz pan Kuczyński musi mieć ciepło

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes