Mariusz Fijałkowski: Oczekujemy konkretów!

Zgodnie z zapowiedziami nie zamierzamy dopuścić do zamiecenia sprawy zniszczonej drogi na Podzamczu pod przysłowiowy dywan. W dniu dzisiejszym wraz z radnym Sebastianem Pawlakiem złożyliśmy ponowną interpelację w sprawie zniszczonej drogi w Kolonii Podzamcze. Całość interpelacji zamieszczam poniżej.

Tym razem oczekujemy konkretnych odpowiedzi na zadane przez Nas pytania oraz przekazania w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej kserokopii umowy z wykonawcą budowy kanalizacji oraz kserokopii dokumentów odbioru inwestycji. Nie zamierzamy już więcej z Panem Kosiarskim w tej sprawie polemizować – oczekujemy konkretów. Jak możecie Państwo przeczytać oraz zobaczyć na zdjęciach w ostatnim wpisie realna rzeczywistość ma się ni jak do tego o czym pisze burmistrz w odpowiedzi na interpelację. Dlatego sprawy nie odpuszczamy i ponownie pytamy jak można było dopuścić do takiego zniszczenia drogi, za które w dodatku zapłaci gmina.

Mogło dojść także naszym zdaniem do naruszenia ustawy o dostępie do informacji publicznej, ponieważ burmistrz nie udostępnił nam wnioskowanych dokumentów, ale też nie wydał decyzji o odmowie udostępnienia informacji publicznej, w której to powinien wskazać powody nieudostępnienia…

Dalsza część artykułu, oraz pełna treść złożonej interpelacji jest dostępna na
<< Blogu radnego Fijałkowskiego >>

Udostępnij ten wpis!