Mariusz Fijałkowski w pigułce [Dokument]

Do wyborów pozostały niespełna cztery dni. To ostatni dzwonek aby dowiedzieć się czegoś więcej o poszczególnych kandydatach. Lada moment do Waszych skrzynek trafi wyjątkowe wydanie informatora. Będzie w całości poświęcone kandydatowi na Burmistrza Łęcznej, Mariuszowi Fijałkowskiemu.
Jeśli chcecie wiedzieć, jakie były osiągnięcia opozycji podczas mijającej kadencji rady miejskiej oraz jak wygląda pomysł Fijałkowskiego na Lepszą Łęczną, zapraszam do lektury.

(Kliknij na poniższy obraz aby pobrać informator (Rozmiar: 5MB)

Zdziwi Was pewnie brak podpisu na ostatniej stronie. To zamierzone! Ponad osiem tysięcy egzemplarzy tego informatora, zostało własnoręcznie podpisanych przez kandydata na Burmistrza, Mariusza Fijałkowskiego. Te egzemplarze właśnie teraz trafiają do Waszych skrzynek.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Mariusz Fijałkowski w pigułce [Dokument]

 1. A ja dziś przejeżdżając rondem o nazwie „Uprawy chrzanu” – to właśnie w okolicy dużego Tesco zauważyłem, że ma ono anioła stróża, który bacznie obserwując go z dwóch stron przynajmniej do niedzieli nikomu nie pozwoli ukopać tego warzywa. 🙂 🙂

  1. Sprawdzimy czy opłata za zajęcie pasa drogowego była wnoszona za te przydrożne banery.

 2. Co tak K. dopisuje do swoich i jego mocodawcow ulotek wyborczych z jakich srodkow są finansowane-czego się obawia , ze kasy nie dostanie?
  A wolno swoim szefom kampanie wyb. robic w godz. pracy?
  Wolno na boku dorabiac podczas godzin pracy?

  1. Wiesz to wymaga trochę od siebie. Trzeba poświęcić czas i mieć chęci. Ja to doceniam, bo to coś nowego. Dużo łatwiej jest wysłać urzędnika z banerami i plakatami niech wiesza jak chce dalej pracować. Jest różnica? Chciałbym zobaczyć Kosiarskiego, który sam idzie z własną ulotką do ludzi czy z plakatem. Nie wypada? Dlaczego? Burmistrz to normalny człowiek, podobno jeden z Nas 🙂

 3. A pod krzyzem kolo cmentarza ciągle jeszcze leży kiełbasa wyborcza od przemawiającego w Swięto Niepodleglosci Burmistrza. Juz się psuje bo nikt jej nie chce brac z placu , przez 12 lat nie uporządkowanego by mogl godnie sluzyc mieszkancom przy okazji roznych rocznic.

  1. dokładnie! mogłoby być miejsce takie jak w LBN Plac Litewski. podczas 11 listopada 2014 na placu Powstań w Łęcznej Burmistrz Kosiarski pokazał gdzie ma społeczeństwo miasta, czytając przemówienie tyłem do ludzi.

 4. I da się? Kosiarski nigdy by jednej ulotki nie podpisał. A tu proszę. Tyle podpisów. To jest zaangażowanie w to co się robi.

  1. Tylko się okaże,że podpisywać potrafi,a to jest w tym najprostsze.Nam jest potrzebny ktoś z j..mi,a nie plastus.

   1. Szykuj się do pracy, żebyś się nie spóźnił. Tylko pamiętaj nie pisz z urzędowego komputera 🙂

   2. Po twoim wpisie można domniemywać, że ty tego czegoś na j nie posiadasz a sam jesteś zwykły plastuś. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.