Mariusz Fijałkowski zaprasza kontrkandydatów do debaty! [Video]

Wielu z Was pyta o to w mailach, jeszcze większa część z pewnością zastanawia się, czy i kiedy dojdzie do debaty kandydatów na fotel burmistrza Łęcznej. Na chwilę obecną otrzymałem informację o dwóch debatach. Jedną z nich będzie organizowała Wspólnota Łęczyńska, a druga to inicjatywa samych mieszkańców. Planowane są odpowiednio na 10 i 6 dzień października. W związku z tym Mariusz Fijałkowski zaapelował do kontrkandydatów o udział w debacie.

Jakie pytania zadalibyście kandydatom? Napiszcie w komentarzach!

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Mariusz Fijałkowski zaprasza kontrkandydatów do debaty! [Video]

 1. Panie Mariuszu, nagrania video to świetny pomysł. Proszę zadbać o jakiś mikrofon z klipsem żeby dźwięk był lepszy, z bliska. Bo to co słyszymy, brzmi fatalnie – kiepska akustyka, pogłos. I nie robi to dobrego wrażenia. Proszę raczej nie publikować tego wpisu /to wiadomość dla was. Powodzenia!

  1. Studia nagrań jeszcze nie posiadamy i pewnie do wyborów już się go nie dorobimy 🙂 , ale z relacji wideo nie zamierzamy rezygnować również po wyborach. Wykorzystuję swój prywatny sprzęt jak i pomieszczenie, nie korzystam z urzędowych 😉

 2. Mam pytanie : Czy któryś z kandydatów ma jakieś propozycje dla mieszkańców podmiejskich wsi ? Czy myśli o jakiś inwestycjach na wsi np w drogi ?? To co obecnie jest robione przez gminę to 50 mb asfaltu na drodze np w Trębaczowie, 50 m w Zofiówce, kawałek chodnika 50mb w Ciechankach Łęcz. i jedna droga rocznie z funduszy unijnych w tym roku Stara wieś. Może któryś z kandydatów zobaczyłby jak to robi gmina Wólka np. w Łuszczowie co roku jedna droga ok 2km. Gmina Łęczna nie interesuje się mieszkańcami wsi ? Przecież tylu mieszkańców Łęcznej buduje się w okolicy może warto coś dla nich zaproponować?

  1. Prosto z programu Lepszej Łęcznej:
   – Rozbudowa i modernizacja sieci drogowej wraz z oświetleniem ulicznym na terenach wiejskich. Co roku będą modernizowane drogi na terenach wiejskich, a te ziemne zostaną utwardzone np. kruszywem. Przy drogach powstanie oświetlenie oraz chodniki.
   – Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, w szczególności na terenach wiejskich. Docelowo skanalizowane zostanie 100% gminy;
   – Powstanie elektrowni w Starej Wsi – we współpracy z polskim rządem lub inwestorem prywatnym;
   – Dofinansowanie do instalacji solarnych i fotowoltaicznych oraz do wymiany starych pieców grzewczych.

 3. Jedno pytanie: jak skutecznie Panie Mariuszu jest Pan w stanie oczyścić tej bajzel w Łęcznej. Bardzo Panu kibicuję i wspieram, znam mamę i tatę i wiem, że wychowali uczciwego człowieka!!! Pozdrawiam

  1. Dołożę wszelkich starań, żeby łęczyński układ przestał istnieć. Tutaj potrzeba dużej determinacji i ja taką posiadam. Łęczna ma być gminą przyjazną mieszkańcom a nie przyjazną kolesiom drenującym miejski budżet oraz budżetu jednostek podległych, a także miejskiej spółki. Jednakże, aby tak się stało potrzeba zmiany na stanowisku burmistrza. Podkreślam zmiany, a nie zamiany.

 4. Czy Włodarskiemu nie jest wstyd własnym nazwiskiem promować ten syf który pozostawia po sobie Kosiarski?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.