Mieszkaniec powiatu łęczyńskiego zakażony koronawirusem – wyzdrowiał!

Tym razem dobra wiadomośc!. Pacjent numer trzy w powiecie łęczyńskim, u którego obecnośc koronawirusa stwierdzono 6 kwietnia 2020 jest już zdrowy i dzisiaj wrócił do domu – podała rodzina.

66-letni mężczyzna trafił do lubelskiego szpitala 4 kwietnia 2020 z powodu zatoru żylnego. Tam przeprowadzono test, który potwierdził obecnośc wirusa. Chory mimo wielu schorzeń wspólistniejących nie miał żadnych typowych objawów dla osoby zarażonej koronawirusem.

Kwarantanną została objęta rodzina chorego. Wszystkim osobom, które miały styczność z 66-latkiem, przeprowadzono testy. Wyniki na szczeście okazały się negatywne.

Po kilku dniach chory został poddany dwóm kontrolnym badaniom w szpitalu zakaźnym w Puławach. Oba testy dały wynik negatywny i dzisiaj mężczyzna wrócił do domu. Dzisiaj również skonczyła się kwarantanna nałożona na członków rodziny ozdrowieńca.

Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za pozostałych chorych w naszym powiecie i poza nim!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Mieszkaniec powiatu łęczyńskiego zakażony koronawirusem – wyzdrowiał!"

  1. biegły pisze:

    Pogratulować i szczęścia, jednak nie pokojące jest „Chory mimo wielu schorzeń wspólistniejących nie miał żadnych typowych objawów dla osoby zarażonej koronawirusem.” Każdy może czuć się lekko gorzej i może być chory to jest najgorsze.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes