Nawet okoliczne wsie rozdały już maseczki. Mieszkańcy Łęcznej nadal czekają!

Od minionego czwartku 16.04 obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Nie czekając na nowe przepisy, samorządy miast i gmin na Lubelszyźnie już kilka tygodni temu zaczęły zaopatrywać swoich mieszkańców w maseczki. Ale nie w Łęcznej. Tu na wszystko jest czas.

Miasta, miasteczka, a nawet wsie w naszym regionie zaopatrzyły mieszkańców w wielorazowe maseczki ochronne. Bezpłatne środki ochrony otrzymali m. in. mieszkańcy Świdnika, Piask, Ludwina, Cycowa, Uścimówa czy Puchaczowa. Tymczasem w Łęcznej Włodarski beszczelnie chwali się rozdaniem maseczek… m. in. łęczyńskim urzędnikom. Ręce i cycki opadają.

Ale bądźcie cierpliwi, bo jak rzecze cyrkowiec z pl. Kościuszki ’już wkrótce za darmo otrzymają je mieszkańcy Łęcznej”.
Patrząc na „dynamikę” pracy łęczyńskiego włodarza, stanię się to jak tylko mieszkańcy sami zaopatrzą się w środki ochrony.

Przy okazji tego wpisu warto pokazać, jak przy okazji rozdawania maseczek, włodarze ościennych miejscowości (Ludwin, Uścimów, Cyców) sprawdzają choćby poprawnośc deklaracji śmieciowych. W każdym lokalu rozdają tyle maseczek na ile wskazuje deklaracja.

Można? Można!
Ale żeby tak zarządzać samorządemwpaść, trzeba myśleć, a nie lansować się, poszukując taniego poklasku na wystawach w CK.
Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Nawet okoliczne wsie rozdały już maseczki. Mieszkańcy Łęcznej nadal czekają!"

 1. Edek pisze:

  Przecież są maseczki w skrzynkach. Wypdałoby przeprosić. Ale pewnie nawet w dobie zarazy nie ma co się nastawiać.

  • kama pisze:

   Za co ma przepraszać? Zobacz z kiedy jest ten artykuł? Na wsiach pod Łęczną wójtowie rozdali tydzień przed włodarskim.
   Teraz jak już sobie wszyscy kupili, to niech sobie w du%e wsadzi te maseczki.

 2. Pomocny pisze:

  Możecie pomóc tutaj https://zrzutka.pl/9b3rbb . Zrzutka dla medyków z naszego regionu. Zamiast obrzucać się błotem warto pomagać.

 3. Bujnowski pisze:

  Maseczki was mie chronią tylko szkodzą po co to nagłaśniać. Nie Lepiej wyjść na przeciw głupocie i powiedzieć coś o odporności?! kur… mać!

  • RafRafi pisze:

   Co to za banialuki opowiadasz. Zobacz na Czechy, w czasie gdy Polska zamykała gospodarkę oni zrobili coś jeszcze. Nakazali używanie maseczek. I co? 6800 zakażonych i 194 zgony. W Polsce 9500 zakażonych i 380 zgonów. Głupie maseczki co?

 4. Mieszkaniec pisze:

  Ciemniak debil takich powini do zamiatania ulic wsiąść a nie na burmistrza robi z siebie tylko debila wspułczuje jego rodzinie bo muszą mieszkać z takim klałnem

  • Lysy pisze:

   Do Mieszkaniec, czytając twój post nie trzeba się długo zastanawiać kto jest ciemniakiem a być może i debilem. Wydaje mi się że w podstawówce lepiej uczyli ortografii

 5. Stanisław pisze:

  Potwierdzam,dalej głosujcie na PISSSS to guma i ciasne dzrzwi.Burmistrz rozumie tylko wymyślać nowe podatki i podwyżki wywozu śmieci.

  • kalia pisze:

   Oj Stasiu ty to masz poprzestawiane pod swoim sufitem. Potrafisz myśleć z obserwacji? Raczej nie skoro napisałeś takie głupoty.

 6. Szybki pisze:

  Ten człowiek nie powinien być burmistrzem. On poproś się do tego nie nadaje. Oby następna kadencja była już bez niego

 7. Cosmo pisze:

  A dajcie spokój z tym Wlodarskim. Ten człowiek nad niczym nie panuje. Nie ma co kopać leżącego.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes