Nagrody dla urzędników łęczyńskiego ratusza. Kto, ile, za co? [Video]

Kilka tygodni temu opublikowano pełne informacje o nagrodach przyznanych pracownikom samorządowym zatrudnionym w Urzędzie Gminy i Miasta. Rzecz nie dzieje się jak pewnie się domyślacie w Łęcznej, tylko w Goleniowie (woj. zachodniopomorskie). Za chwilę podobne wykazy opublikują kolejne gminy w Polsce. Jedne z własnej (nieprzymuszonej) woli, inne (np. Lublin) po decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
Pomyślałem, że warto byłoby aby i „nasz” włodarz poinformował mieszkańców w jaki sposób nagradza swoich pracowników.

Jak sami widzicie, łęczyński ratusz nie ma najmniejszego problemu z publikowaniem imion i nazwisk osób otrzymujących nagrody choćby za wyniki sportowe(LINK). Pora zatem na publikacje informacji o wszystkich urzędnikach zatrudnionych w miejskich instytucjach publicznych. To ważne również dla samych urzędników, którzy na podstawie danych z ratusza będą mogli ocenić, czy są sprawiedliwie nagradzani.

Poprosiłem łęczyński urząd miejski o przygotowanie listy imion i nazwisk pracowników samorządowych, zatrudnionych w um, które w latach 2013, 2014 i 2015 (do 30.06.2015) otrzymały nagrodę/nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy oraz wysokość i uzasadnienie tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych.

Mam nadzieję, że na odpowiedź w tej sprawie nie będę musiał oczekiwać 14 dni. Oczywiście otrzymane materiały opublikuję na łamach bloga. Jesteście ciekawi?
Na chwilę obecną możecie posłuchać jakie uzasadnienia przyznania nagród wpisywali urzędnicy w dotychczas ujawnionych wykazach 😉

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Nagrody dla urzędników łęczyńskiego ratusza. Kto, ile, za co? [Video]

  1. I tu z redaktorem z powyższego filmiku się zgadzam.
    Nie dodał jeszcze, że nie jeden z urzędników nic nie robi, bo robią inni za niego – taki tylko potrafi dupę szefowi wylizać i nagrody, czy profity ma wyższe aniżeli ten co robi na dwu etatach – swój i za nieroba.
    Znacie kogoś takiego?
    – „pięć nazwisk z kamiennego placu wymieniłbym nawet na śpiąco” 🙁 🙂
    Myślę, że w niedługim czasie Bartol udostępni tę listę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.