Nietypowe ogłoszenia duszpasterskie

Mieszkańcy, którzy w Niedzielę Palmową postanowili się wybrać do Kościoła pw. Marii Magdaleny w Łęcznej, mogli usłyszeć dość nietypowe ogłoszenia duszpasterskie(LINK).
Dokładnie chodzi o dziesiąty punkt na liście. To w zasadzie nie tyle ogłoszenie, co skarga na działalność burmistrza. Możemy w niej przeczytać:
.

Informujemy Parafian, iż Miasto działkę sąsiadującą z parafialną położoną na Pasterniku docelowo sprzedało na prowadzenie skupu złomu, przez co działka parafialna straci na wartości. Warto zaznaczyć, że będzie to 3-ci skup złomu na Pasterniku i 5-ty w Łęcznej. Działkę tę wcześniej Parafia przekazała Miastu za teren pod kościół i plebanię Parafii Św. Józefa.

Zrzut ze strony parafii(Kliknij aby powiększyć):

Przypomnę tylko, że w niedzielę wyborczą ubiegłego roku, w parafii pw. św. Barbary oraz w Ciechankach, księża odczytywali nazwisko włodarza w Kościele. Na ogrodzeniu „Barbary” przez pewien okres wywieszony był także baner wyborczy, widoczny na zdjęciu.

W sumie nie ma podstaw do zdziwienia się tą sytuacją. Kosiarski jeszcze przed wyborami pisał, że pozostanie sobą(LINK)… no i pozostał 😉

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „Nietypowe ogłoszenia duszpasterskie

 1. Z tego co pamiętam to na ww ogrodzeniu wisiał nie tylko baner Kosiarskigo. Uważam, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale jak widać kościół i polityka ciągle idą w parze.

 2. Ja na to patrzę jak na ofertę sprzedaży….
  ” Tano sprzedam działkę , zapraszam do składania ofert…”

 3. Jak myślicie Który teść bardziej będzie zacierał ręce. 🙁

 4. Nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy instytucją transparentną, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Dlatego przekażemy w ręce mieszkańców czytelne i jawne informacje – Teodor Kosiarski burmistrz Łęcznej
  Siudania jak przepowiedziano ciąg dalszy hi hi …

 5. Podsumowanie-Teo robi swoje a Kuczyński będzie robił za wodzireja na swym weselichu 🙂 Gratulacje-ogłoszenia też 😀

  1. obserwatorze czy pojawił się u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem. To nie jest wesele P. Kuczyńskiego

 6. a jaka wymiana była za tamtą działkę z pasternika za tę przy Józefie ? łeb w łeb?, i patrzcie gruntu zbrakło na pałac paca, pac wart pałaca, ryle w klatkach mieszkają a zanoszą daninę księciuniowi do pałaca,

 7. Kl%%%a chce zabronić działalności gospodarczej na przemysłowym osiedlu Łęcznej?? Tylko KORWIN i wolność przedsiębiorcom i wszelkiej działalności.

  1. Doooobreee! Kuczyńska z Malkiem. Swoją drogą ojciec tego Rafała tez gdzieś przy gminie pracował, a może jeszcze robi

   1. Ścisłe kierownictwo urzędu – Sekretarz miasta, podlega mu m.in Grzegorz Kuczyński.

   2. Chciałbym bronić osoby Katarzyny Kuczyńskiej, to że jest spokrewniona z Grzegorzem, to nie znaczy, że jest taka sama, znam ją już trochę lat, pracowaliśmy w tej samej firmie i tak jak znam Grześka, to Kaśka jest dużo inna. Co do Rafała nie mam co się wypowiadać, bo bardzo go nie znam.

    1. Potwierdzam to, co napisał kwaczus i życzę szczęścia. Wpis jest jednak na inny temat 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.