Od 3 lat jest zastępcą burmistrza. Mieszkańcom proponuje rozmowę dopiero przed wyborami!

Gdzie był Leszek Włodarski przez ostatnie trzy lata? – pyta mieszkaniec w wiadomości przesłanej na wąsatą skrzynkę. „Milczał gdy radni burmistrza blokowali inwestycje i remonty ulic (w tym Wiklinowej), milczał gdy PGKiM prywatyzowało kolejne zakłady i myliło się o 500 000 PLN przy budowie „końskiego” wodociągu, milczał, gdy likwidowano Liceum na Szkolnej, w końcu milczał, gdy komunalna składała wniosek o podwyżkę cen wody. Na kilka tygodni przed wyborami obudził się i chce rozmawiać z mieszkańcami. O czym? Takie zachowanie, to obraza dla inteligencji wyborców” – pisze dalej.

Do mieszkańców Łęcznej trafiła właśnie ulotka (mam nadzieję, że nie zapłacili za nią sami mieszkańcy) w której kandydat Kosiarskiego na burmistrza, proponuje mieszkańcom Łęcznej… rozmowę.
No tak, Włodarski siedzi w ratuszu już trzy lata, swój start w wyborach ogłosił już ponad dwa miesiące temu, a do dzisiaj nie zaprezentował programu. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie budowanie wizerunku „niemego” zastępcy swojego szefa w internecie i przy inwestycjach do których nie przyłożył nawet palca. (no chyba, że był to palec na spuście migawki aparatu fotograficznego).

Ktoś pewnie zapyta, czym zajmuje się Leszek Włodarski w ratuszu. Nic prostszego. Wystarczy sprawdzić sprawozdanie burmistrza z pracy między sesjami. Co w nim znajdziemy? Poniżej informacja z trzech ostatnich miesięcy dotycząca Włodarskiego:
Maj:
02.05 – uczestniczył w otwarciu turnieju GRAMY DLA NIEPODLEGŁEJ
04.05 – uczestniczył w Gminnych Obchodach DNIA STRAŻAKA
08.05 – uczestniczył w spotkaniu z firmą SYNTEA
10.05 – uczestniczył w projekcie ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ
14.05 – uczestniczył w akcji ZNANI W ŁĘCZNEJ CZYTAJĄ DZIECIOM LEGENDY POLSKIE
18.05 – otworzył XIV TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
25.05 – uczestniczył w pracach komisji konkursowych do wyboru kandydatów na stanowiska dyrektorskie
Czerwiec:
06.06 – uczestniczył w zebraniu Zarządu Powiatowego OSP
07.06 – uczestniczył w zebraniu Zarządu OSP ŁECZNA.
10.08 – udział w powiatowych zawodach sportowo pożarniczych dla jednostek OSP
14.06 – wręczył nagrody w XXIII Powiatowym Konkursie Poetyckim SZTUBACKIE STROFY
15.06 – uczestniczył w wernisażu wystawy uczestników zajęć malarskich w pracowni plastycznej w CK
21.06 – uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego 2017/2018
22.06 – uczestniczył w spotkaniu organizacyjnym w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej
Lipiec:
12.07 – uczestniczył w posiedzeniu Rady Osiedla SAMSONOWICZA.
18.07 – uczestniczył w szkoleniu „Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne
23.07 – uczestniczył w zebraniu Rady Osiedla NIEPODLEGŁOŚCI.

Czy Wy także czujecie, że do takich zadań potrzeba kogoś o specjalnych kompetencjach i specjalnej wice-burmistrzowskiej pensji? Rozmowy z inwestorami? komu to potrzebne….

Ciekaw jestem jak podczas tych rozmów kandydat wytłumaczy swoje wymowne milczenie w ważnych dla mieszkańców kwestiach. Czy i tym razem (jak w wypadku likwidacji LO na Szkolnej) usłyszymy, że „nie było innego wyjścia”?

By żyło się lepiej… swoim! 🙂

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Od 3 lat jest zastępcą burmistrza. Mieszkańcom proponuje rozmowę dopiero przed wyborami!

 1. … uczestniczył tu , uczestniczył tak , ale nie napisali ile paluszków słonych zjadł. A tak na serio towarzyszu Włodarski ( towarzysz komunista kosiarski się nie obrazi?) od niedawna przesyłasz zaproszenia dla znajomości na fejsie – na co ty liczysz, że wysondujesz ilu masz zwolenników? przyjąłem cię jako znajomego( tylko po to by cię zrobić w leszka, ale chłopie opamiętaj się – takiego „ch … i wała dostaniesz mój i mojej żony głos!!!

  TYLKO MARIUSZ FIJAŁKOWSKI DOSTANIE MÓJ GŁOS – DOKTOR MARIUSZ FIJAŁKOWSKI – MÓWI CI TO COŚ!!!

  1. U pana p.p. można sobie kupić artykuł w DW. Co chcecie, to Wam napisze ten dziennikarzyna.

 2. Pan Włodarki na swoje strenie nie dopisał że ukończył na Politechnice Lubeslskiej kier. Wychowanie Techniczne a nie jakąś Informatykę bo to ewentualnie specjalność. Czyżby się tego wstydził?

 3. Pan Włodarski nawet nie potrafił wyjść przed urząd pod fontanny, zaprosić mieszkańców, zwołać własny komitet wyborczy i oświadczyć mieszkańcom Łęcznej, że oto ja Leszek kandyduję na burmistrza. Żadnej nowoczesności i stylu, może Kosiarski na taki sposób zaprazentowania się nie wyraził zgody. Wy z tej wspólnej sprawy nawet jednego punktu nie potrafilibyście zrealizować.
  Gdzie te Kosiarskiego parkingi, gdzie te mościska na Wieprzu?

  Kandydat na prezydenta,wójta, burmistrza, nawet sołtysa ogłaszając swoją kandydaturę w wyborach już przygotowany powinien mieć własny program wyborczy. A pan Włodarski czuje na plecach oddech kandydatów i jest w przysłowiowej d…e.

  Ja wierzę, że już w pierwszej rundzie pójdzie jak niepyszny a później za nim jego koledzy od propagandy urzędu.

  Panie Włodarski oczy do zdjęcia otwieramy szeroko, nie podpieramy się i szyja do góry. 😉

 4. Napiszcie do wspólnoty, że ktoś im ankiete burmistrzowską zablokował. Pewnie bawią się bramkami proxy bo te ich ankiety nie są na nie odporne. Są takie automaty i wynikiem bedzie można się podetrzeć.

 5. Ja tam z nim mogę rozmawiać, tylko o czym, jak on własnym sąsiadom bez ogródek mówi, że się nie zna i nic nie może bo Kosiarski rządzi. Nic nie załatwisz bo Leszek nic nie może. To o czym mamy rozmawiać, chyba o pogodzie.

 6. Zobaczcie jak Włodarski unika podawania nazwy komitetu z którego startuje. Wspólna sprawa aż tak go boli? W Łęcznej i tak wszyscy wiedzą, że Włodarski = Kosiarski.

 7. Jak mi tego brakowało, pisz więcej takich tekstów. W punkt i merytorycznie. Zapytajcie Włodarskiego ile pożarów przez trzy lata ugasił, to się dopiero zdziwicie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.