PCPR w Łęcznej – Rekrutacja czy mistyfikacja?

To będzie kolejny wpis o tym jak wyglądają rekrutacje w łęczyńskich urzędach oczami mieszkańców i czytelników wąsatego bloga.
Otóż w dniu dzisiejszym zakończył się nabór w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej. Poszukiwany(a) jest/był referent ds. rehabilitacji społecznej (LINK do ogłoszenia). Jak informuje czytelnik, konkurs miał zostać rozstrzygnięty jeszcze przed jego formalnym zakończeniem.

„Zacząłem dopytywać znajomych o to miejsce zatrudnienia i dowiedziałem się, że to stanowisko pracy jest już
„zarezerwowane dla pewnej osoby”. Dowiedziałem się także, że ta osoba już pracuje i przyucza się do tego stanowiska. Jest to dla mnie rzecz niezrozumiała i niepojęta.”
– pisze w mailu

Dodam tylko, że informacje na temat danych(imię, nazwisko) wspomnianej „pewnej osoby” zostały przekazane do mojej wiadomości. Za kilka dni dokładnie odpytam kierownictwo PCPR na temat przebiegu tego konkursu. Mam nadzieję, że nie potwierdzą się informacje o nie do końca rzetelnym prowadzeniu konkursu (i nazwisku zwycięzcy).

„Poczułem się oszukany. Jaki jest sens starania się o taką pracę, skoro jeszcze przed złożeniem aplikacji otrzymuję taką informację? – pyta czytelnik

Jeśli mieliście podobne doświadczenia z urzędowymi konkursami, koniecznie napiszcie o tym na redakcja@lle24.pl. Tradycyjnie anonimowość jest gwarantowana!

PS. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że wyłoniono już nowych pracowników MOPSu. Napisze o tym w przyszłym tygodniu (Na chwile obecną, mogę jedynie potwierdzić, że żaden z nich nie ma na nazwisko Kuczyński) 🙂

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „PCPR w Łęcznej – Rekrutacja czy mistyfikacja?

 1. powiem szczerze że redakcja pięknie obrzuca błotem włodarza, aczkolwiek nie twierdze że niesłusznie … niemniej jednak zwróćmy uwagę że redakcja nie jest konsekwentna w swoim działaniu gdyż w powyższym artykule wyraźnie wskazuje że będzie miała miejsce kontynuacja artykułu po wyjaśnieniu kwestii rekrutacji prawie miesiąc minął i co ????? zapomniało się czy niechlujstwo czy może innych lepiej obrzucać błotem a może jednak jest ok i powinno się przeprosić za niesłuszne zarzuty … pozostawiam redakcji sprawę choć wydaje mi się że mój post szybko zostanie usunięty co tylko potwierdzi moje zdanie na temat tej strony

   1. Homer wyluzuj galotki bo cie trochę chyba uwierają
    faktycznie jest wzmianka o naborze w PCPR w podanym linku i tu zwracam honor OK przyznaje sie do błedu aczkolwiek ….
    nie wiem czy zauważyłeś ale autor trochę poszedł na łatwiznę i po pierwsze info o tym jest w całkiem innym artykule dotyczącym całkiem innej instytucji a po drugie najwidoczniej nie był zbyt dociekliwy kto wygrał 🙂 gdyby powęszył trochę głębiej to może by coś wyniuchał (a nie musiałby zbyt głęboko węszyć)

 2. Ludzie ale czemu wy sie tak dziwicie ???? Przecież od lat juz wiadomo było jak sie tam dostaje prace …… ogłoszenie o naborze musi byc a te stanowiska juz dawno sa obsadzone ….. wiec po co te zdziwienie jak sie ma znajomosci to sie ma prace i tyle

 3. Tak to prawda co oni tam robią, bardzo dobrze że ktoś o tym napisał. Sama składałam tam cv w tamtym roku na referenta prawnego. Byłam na rozmowie i co z tego jak też wiedziałam wcześniej że jest już osoba na to stanowisko.
  Ośmieszyłam się tylko i stresowałam. a to jakieś żarty sobie robią a nie konkursy.

  1. Tak konkurs otwarty i konkurencyjny = konkurs dla wybranych, zamknięty bezkonkurencyjnych. Jak tak można wogole to jest instytucja państwowa a nie jakaś prywatna firma albo cyrk

 4. Uczą się od PIS-U!!!! Dostali takie wytyczne od wielkiej trójcy Kaczyńskiego dudy i rydzyka!!!!

  1. Chyba zapomniałeś, że w powiecie rządzi w tej kadencji PSL z wąsatymi tworząc zielono – wąsatą koalicję.

   1. PSLe potrafią to wystarczy popatrzeć na zatrudnie w gminie Puchaczów i w jednostkach podległych

  2. Dziecko cokolwiek bierzesz to odstaw to i skonsultuj się z lekarzem – psychiatrą.

  3. gorg Widzę,że ty na każdy temat musisz sączyć nienawiść do PiSu. Mamy taki dobrobyt, zbudowany przez poprzednie ekipy rządzące. A naród taki głupi i wybrał tych złych. Pomyśl wcześniej nim coś napiszesz.

 5. I oni chyba sobie myślą w tym urzędzie, że mieszkańcy Łęcznej to jacyś frajerzy i jakoś to będzie.
  Obyście się nie rozczarowali.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.