PGKiM zalecała płukanie zaworów kanalizacyjnych. Robi to? [Audio]

Z końcem ubiegłego roku PGKiM w Łęcznej, chciała przerzucić na mieszkańców koszty związane z konserwacją zaworów kanalizacyjnych. Zalecała przy tym ciśnieniowe mycie/płukanie zaworów dwa razy w roku. Komunalna zaoferowała również odpłatne wykonanie tych prac. Jak pewnie wiecie, kilka tygodni później dowiedzieliśmy się, że z planów złupienia mieszkańców wyszły nici. PGKiM nadal będzie konserwowała zawory.

W ciągu ostatnich dni otrzymałem kilka zgłoszeń od mieszkańców os. Słonecznego, z których wynikało, że pomimo upływu 6 miesięcy, żaden przedstawiciel komunalnej nie pojawił się, ani też nie zapowiedział wizyty związanej z konserwacją zaworów.

Poprosiłem zatem by radni na ostatniej sesji zapytali burmistrza lub prezesa komunalnej o to czy wykonują lub planują takie wizyty. Co odpowiedział prezes Martyn? Posłuchajcie:


Odpowiedz jak słyszeliście była na tyle „konkretna”, że w najbliższym tygodnia poproszę o harmonogram wizyt dot. konserwacji. Zapytam też na ilu nieruchomościach odbyło się takie płukanie.

W związku z powyższym zwracam się do mieszkańców, których dotyczy opisywany problem. Dajcie proszę znać, czy technicy komunalnej już do Was zaglądali 😉

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „PGKiM zalecała płukanie zaworów kanalizacyjnych. Robi to? [Audio]

 1. oświeć mnie kto to obok tego co stoi ten czarny facet i ten pomarańczowy facet, kto to jest ?

  1. Eugeniusz Misiewicz, obecny jeszcze dyrektor CK.
   Swoją drogą otrzymałem maila od jednego czytelników, żeby to zdjęcie zatytułować „beneficjenci łęczyńskiego układu władzy” – nie wiem jak Wam ale mi się podoba 😉

   1. pomarańczowy fakt to Gienek 😉 … a ten potparty czarny. to kto ?
    i co oni robią z tym prezesem są w komunalce ? i czy pensja jako członka zarządu jest jawna ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.