PILNE! Włodarski odwołuje wiceburmistrz Cieślińską. Obrażony?

Wszystko wskazuje na to, że Leszek Włodarski jest urażony brakiem podziękowań za pozyskanie dotacji(LINK) na termoizolację szkoły. Pierwszej kobiety – wiceburmistrza nie ma już w łęczyńskim ratuszu.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że dzisiejszego ranka, skaczący Leszek odwołał z funkcji wiceburmistrz Annę Cieślińską.
I to zaledwie kilka dni po tym, jak gminie udało się pozyskać 2 miliony złotych dotacji.

Można zastanawiać się, czy o odwołaniu wiceburmistrz zdecydowały rzeczywiście względy merytoryczne?
Czy może wręcz przeciwnie i w ten sposób Włodarski chciał potwierdzić, że w ratuszu nie zatrudnia się w oparciu o względy merytoryczne tylko o jakiś nieformalny układ?
Czas chyba najwyższy na żonę radnego „wspólnej sprawy” na tym stanowisku. Jak tradycja, to tradycja! Wczorajsze głosowania(LINK) pokazały, że jest pewien dług do spłacenia.

Tę sprawę z pewnością przemilczą łęczyńskie pseudo-media. Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

10 komentarzy do artykułu "PILNE! Włodarski odwołuje wiceburmistrz Cieślińską. Obrażony?"

 1. newage pisze:

  Jedna z nielicznych dobrych decyzji Burmistrza.
  Pani została vice tylko dlatego, że jest z układu obecnej władzy o czym wspomina sam burmistrz. Naprawdę tego ludzie chcecie ? układowych stołków?
  Wolałabym aby zatrudniono kompetentną osobę nie związaną z partiami. Uważam też, że ludziom którzy mają umiejętności i stosowne wykształcenie należy się odpowiednie wynagrodzenie.

  • marcin pisze:

   dla porównania masz zatrudnioną żonę radnego Susza w miejskim przedszkolu i konkubinę radnego Sawickiego w miejskiej szkole. Wiceburmistrz to najlepsze potwierdzenie w jaki sposób się zatrudnia w urzędzie. Tylko po co było zwalniać jak pieniądze przynosi?

 2. Ferdynand K. pisze:

  On odwołał, czy tylko się podpisał? No cóż, może łęczyński PIS pogrozi w końcu palcem i pomoże zakończyć rządy pana Włodarskiego w mieście. Wystarczy teraz zmobilizować koleżanki i kolegów do zbiórki podpisów na listach o odwołanie Włodarskiego. Koniec ośmieszania Łęcznej. Niech będzie tym pierwszym wyrzuconym przez mieszkańców z urzędu.

 3. Pandzioch pisze:

  Wiceburmistrz pozyskała 2 miliony dla Łęcznej. Została zwolniona kilka dni później. Brawo!

  https://uwielbiampandy.blogspot.com/2021/04/wiceburmistrz-ecznej-pozyskaa-2-miliony.html

 4. nazwa pisze:

  wyrzucił po trzech miesiącach jak tchórz. Bał się konkurencji. Wiceburmistrz biła na głowę naszego skoczka. Taka prawda

 5. Marta34 pisze:

  na facebooku burmistrza cisza. Nie pochwalil sie nawet. Moze nie ma sie czym chwalic. Tak kobiete potraktowac

 6. zojka pisze:

  Urażona męska duma. Nie tego się spodziewałam po nauczycielu. Trochę kwas

 7. WGW pisze:

  Kobietę zwolnił równo miesiąc po 8 marca. Tak się traktuje kobiety w Łęcznej. Mieszkańcy otwórzcie oczy. Takiego asa sobie wybraliście.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes