Porządek na ul. Księżycowej przerasta magistrat?

Okazuje się, że nie tylko wykoszenie trawy w miejskim parku w Łęcznej, stanowi nie lada wyzwanie dla łęczyńskiego urzędu miasta (LINK). Jak poinformował mnie Poseł Michał Kabaciński, sprawa uprzątnięcia terenu znajdującego się przy ulicy Księżycowej do dzisiaj nie znalazła finału. O tej sprawie pisałem w lutym we wpisie pt. „Księżycowy problem burmistrza rozwiązał poseł” Wtedy też ostatnia korespondencja z magistratu zawierała informację, że Gmina Łęczna zobowiązuje się do uporządkowania tego terenu w „miesiącach sprzyjających porządkowaniu tj. wczesną wiosną”.

Niedawno (w czerwcu) poseł Kabaciński otrzymał informację od jednego z mieszkańców, że stan opisywanego terenu nie uległ zmianie od czasu interwencji p. Wojewody w styczniu tego roku. Kolejny raz o sprawie został powiadomiony Wojewoda Lubelski.

Z niecierpliwością będę czekał na reakcję tego organu nadzoru. Zastanawiam się też czy jest w naszym mieście jakaś sprawa, którą udało się włodarzowi załatwić od A do Z? Zaznaczam tylko, że podwyżki się nie liczą ;). Odpowiedzi wpisujcie oczywiście w komentarzach.

Poniżej możecie pobrać pismo, które Poseł, przekazał Wojewodzie.
POBIERZ

Udostępnij ten wpis!