[Praca w Łęcznej] Starostwo szuka podinspektorów!

Aż dwie rekrutacje prowadzi obecnie starostwo powiatowe w Łęcznej. Postępowania dotyczą stanowisk podinspektora do spraw: komunikacji oraz inwestycji i funduszy zewnętrznych.
Trzeba się spieszyć! Czas na składanie aplikacji macie tylko do najbliższego poniedziałku 23.01!

Podinspektor ds. komunikacji w wielkim skrócie będzie zajmował się rejestracją pojazdów. Wymagania są tutaj z pewnością dużo mniejsze, niż w wypadku drugiej rekrutacji. Pełny opis stanowiska oraz wspomniane wymagania znajdziecie tutaj: (LINK)

Od drugiego podinspektora (ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych) starostwo wymaga znacznie więcej. Przede wszystkim konieczne jest doświadczenie w nadzorowaniu robót budowlanych i w przeprowadzaniu inwestycji. Ważne jest także wykształcenie. Starostwo najchętniej zaprosi kandydatów po kierunkach budowlanych. Szczegółowe wymagania oraz opis czynności związanych z tym stanowiskiem znajdziecie tutaj: (LINK).

Czasu na złożenie aplikacji pozostało niewiele. W obu wypadkach trzeba dostarczyć dokumenty do 23 stycznia 2017 (najbliższy poniedziałek).
Powodzenia!
Mam nadzieję, że tym razem wygra najlepszy, a nie ten, kto ma wygrać 🙂

Udostępnij ten wpis!

22 przemyślenia na temat „[Praca w Łęcznej] Starostwo szuka podinspektorów!

 1. No i mamy to ponownie :-)Monika Mazurkiewicz- pracownica Starostwa 🙂 Przeszła z działu do działu… Rewelacja. BRAWO ŁĘCZNA!!! BRAWO STAROSTO, BRAWO URZĘDASY!!! MAFIA!!!

  1. ale skąd wiedział „a to psikus”, że akurat Pani Monika będzie najlepsza?
   a może polityka kadrowa starosty idzie w parze z oczekiwaniami społeczeństwa skoro masa masa internetowa wytypowała właściwą osobę?
   Pytanie zasadnicze komu należą się gratulacje?
   Wygranym forumowiczom czy rekrutowanej 🙂 🙂 🙂

   1. Tak. Znamy już nazwisko osoby, która wygra konkurs. Podam przed ogłoszeniem wyników 🙂 Będzie niezła zabawa- ponownie zresztą

 2. Są juz jakieś typy na te stanowiska?
  Onegdaj brałam udział w „rekrutacji” i wiem na 100%, że wygrywają osoby z polecenia (mimo moich spełnionych warunków, znajomości ustaw, doświadczenia, etc, a osoby z polecenia- nie), a przypadkowe osoby (z zewnątrz) nie są wręcz nie mile widziane….

  Ale w sumie po co me żale – to tajemnica poliszynela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.