Radni: KWW Lepsza Łęczna – kim jesteśmy?

Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Łęczna to połączenie młodzieńczej werwy, energii, chęci do pracy na rzecz miasta z doświadczeniem życiowym, rozwagą i rozsądkiem. Jesteśmy ludźmi wykształconymi, reprezentującymi różne zawody, dlatego posiadamy niezbędne umiejętności, by skutecznie zarządzać gminą. Tak zarządzać, aby nie kompromitować jej w całej Polsce.
Jesteśmy komitetem wyborczym wyborców, reprezentującym ludzi, którzy mają już dość nieudolnych rządów obecnego burmistrza i jego ekipy. Zarejestrowaliśmy ten komitet by odsunąć tych ludzi od władzy. Nie musicie Państwo ciągle głosować na te same osoby. Jest alternatywa!

Jesteśmy komitetem ludzi niezależnych. Nie jesteśmy powiązani w żaden sposób z urzędem miasta, burmistrzem czy jego ludźmi. Potrafimy myśleć samodzielnie. Gwarantujemy, że nie sprzedamy swojej niezależności za stanowisko w radzie miejskiej czy pracę dla siebie lub członków naszych rodzin.

Chcemy Łęcznej przyjaznej mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Chcemy władz, które nie będą swoim chamstwem odstraszać i ośmieszać miasta, a mieszkańców będą traktować jak partnerów do rozmowy, a nie natrętów przeszkadzających w pracy. Chcemy lepszego zarządzania, likwidacji układów towarzyskich i nepotyzmu. Mamy dość nierealnie wysokich podatków i opłat lokalnych. Nasze pieniądze z podatków powinny być mądrze inwestowane dla poprawy jakości życia w gminie, a nie przejadane. Pierwszy lepszy przykład to utrzymanie straży miejskiej, która kosztuje nas ponad 400 000 zł czy tworzenie hotelu dla artystów w CK za kilkaset tysięcy złotych.

Nie jesteśmy żadną partią polityczną, ani jej przybudówką. Reprezentujemy różne poglądy, ale łączy nas jedno – troska o dobro Łęcznej i jej mieszkańców „dojonych” przez lata wysokimi podatkami i opłatami, oszukiwanych, że w tym mieście niczego NIE DA SIĘ zrobić. Nas nie interesują spory światopoglądowe czy polityczne. Polityka jest w Sejmie, a samorząd lokalny to zaspokajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców zgodnie z ich interesem, a nie interesem grupy będącej przy władzy.

Jeżeli myślicie Państwo podobnie zapraszamy do współpracy. Wkrótce przedstawimy szczegółowy program naszego komitetu. Możecie Państwo wesprzeć naszych kandydatów organizacyjnie, finansowo lub chociażby przy urnie wyborczej oddając głos na kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsza Łęczna.

Czas na zmiany, czas na lepszą Łęczną.
——————————————————————
W związku z wieloma pytaniami o możliwość wpłat pieniężnych na rzecz komitetu Lepsza-Łęczna, podaję dane do przelewu (mogą go jedynie wykonywać osoby fizyczne, wpłaty z kont firmowych nie będą honorowane):

NAZWA: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Łęczna
SKRÓT: KWW Lepsza Łęczna
NIP: 5050124557
REGON: 061718483
NR RACHUNKU BANKOWEGO: 93 1060 0076 0000 3380 0010 2500
Tytuł Przelewu: WPŁATA NA FUNDUSZ WYBORCZY

Udostępnij ten wpis!

17 przemyślenia na temat „Radni: KWW Lepsza Łęczna – kim jesteśmy?

 1. Kibicuję wam to jasne.
  Od ponad 10 lat nie mieszkam już w Łęcznej, choć często ją odwiedzam, często też śledzę LLE24. Przez 15 lat mieszkałem w Naszym Mieście i prawda jest taka, że jeśli ktoś w PL słyszał o Łęcznej to albo w połączeniu z Górnikiem albo w teleekspresie o akcji burmistrza przeciwko blogerom 🙂
  Wielu obecnych „włodarzy” miasta znam osobiście. To ludzie skompromitowani układami i zależnościami.
  Życzę Wam powodzenia, wygrania wyborów, i zmiany Łęcznej w nowoczesne, przyjazne miasto.
  P.S pamiętam, jednak że 12 lat temu Pan Wąsaty, również był entuzjastycznie witany po nieudolnych rządach Blicharskiego, czy „spadochroniarza” Józenko.
  Mam nadzieję, że Wam władza nie uderzy do głowy.
  Pozdrawiam.

 2. Zaraz zaraz a jakbym chciał wesprzeć finansowo kogoś z KWW Lepszej Łęcznej to co DA SIĘ?
  Jak Was znaleźć? – bo za sprzedane puszki po browarach mogę Wam „cuś kapnąć”.
  Tak na poważnie jakby chciał za sponsorować Kogoś to co mam uczynić?
  Na pewno wiem i jest pewne, że musi być to wpłata na Wasz komitet wyborczy i co dalej?
  Bartolu daj tu jakiś cynk.

  Ps.
  I wywal ze swojego bloga zdjęcie:
  – tego gościa co się tak na nim ironicznie uśmiecha.
  Chyba nie zamierzacie wziąć go do swojego komitetu wyborczego?
  Ps.2
  A KWW „Lepsza Łęczna” życzę powodzenia i sukcesu w kampanii wyborczej i jeszcze dalej – a i uważajcie na różnych cwaniaków szczególnie teraz – i na tzw. donosiciela. 🙁 🙂

 3. Czy będziecie mieli kandydatów do rady Powiatu? jeśli tak, chcę wiedzieć jak zamierzacie rozliczyć winnych fatalnej sytuacji finansowej, fatalnego zarządzania i błędnych decyzji oraz winnych fatalnej kondycji projektu Wirtualny Powiat? czy odważycie się zawiadomić organy ścigania jesli będzie taka konieczność? Jak widzicie dalszy rozwój powiatu i pierwsze kroki jakie trzeba podjąć w nowej kadencji (mam nadzieję, że władze będa nowe)

  1. O ile mi wiadomo komitet Lepsza Łęczna nie będzie wystawiał kandydatów do powiatu.

 4. No i się skończyło tak jak podejrzewałem ja i wielu moich rówieśników. Najpierw oczernic władze a potem zgarniamy stołki i gitara. Osobiście nie jestem ani za Kosiarskim ani za Wami ale życzę powodzenia i chciałbym się przekonać czy będzie tak różowo jak piszecie. Niestety zdaje mi się że będzie inaczej ale to czas pokaże.

  Pozdrawiam ! 🙂

  1. Oświadczam zatem, że nie zamierzałem ani nie zamierzam kandydować w najbliższych wyborach.

   PS. Władza oczerniła się sama – swoim nieróbstwem, lenistwem i arogancją. Sugerowanie oczerniania mi jako autorowi bloga jest pomówieniem.

  2. Co rozumiesz pod pojęciem „oczernić władze”? Kto ich oczernił? Czy radni podawali według Ciebie nieprawdziwe informacje lub wyniki głosowań? Żałujesz, że mogłeś dowiedzieć się jak głosował ten czy inny radny?

   1. Eh… Jak ja nie lubię jak ktoś łapie mnie za słowa. Chodzi o to że opisujecie obecną marną bo marną władze wybitnie negatywnie. Wiem, wiem blog jest sugiektywny itp itd ale to dla mnie jest tak śmieszne że brakuje mi słów. Nie ukrywam że władza Łęcznej czy Polski mało mnie interesuje bo jako młody człowiek jestem przygotowany do wyjazdu za granicę jak tylko skończę studia.

    Życzę powodzenia bo nie ukrywam ciężko będzie wygrać tej grupie radnych.

    1. Nie łapie Cię za słowa i ja tu niczego nie opisuje. Ewentualnie kibicuje Lepszej Łęcznej. Mam dość starych radnych, dość tego dziadostwa zwanego zarządzaniem miastem. Jestem pewny, że te wybory to będzie istna rewolucja na szczytach łęczyńskiej władzy.

  3. Jakie oczernianie? Jakie zgarnianie stołków? Co ty wypisujesz? Ogarnij się trochę, bo będzie ci potrzebny pampers.

   1. Spokojnie, każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Jeśli tak uważa to ma do tego prawo pod warunkiem podania argumentów.
    Kandydata można lubić, bądź nie ale wybór jest IMHO prosty, albo totalna zmiana albo kolejne 4 lata stagnacji i kompromitacji. Nie mam wątpliwości co wybrać.

    Najciekawsze jest jednak to, że głosy poparcia dla Lepszej Łęcznej słychać też z placu Kościuszki. Nie przewidzieliście się. Są w ratuszu urzędnicy, którzy również trzymają kciuki za ten projekt. To nie może się nie udać 😉

 5. Trzymam kciuki. Będę głosował. Powodzenia, bo CZAS NA ZMIANY.

  P.S. Nie przejmujcie się leczna24 czy Pojezierzem i innymi, którzy atakują lub za chwile będą atakować. Robić swoje.

 6. cyt. „a mieszkańców będą traktować jak partnerów do rozmowy, a nie natrętów przeszkadzających w pracy.”

  Czy mieszkańców mających odmienne zdanie na dane tematy, zarówno w stosunku do Waszego zdania jak i do zdania obecnej władzy, będziecie traktować jak na tym blogu? To jest, wyzywać od mącicieli, manipulantów, urzędasów? W bardzo „grzeczny” sposób wypraszając z bloga?

  1. Nie sprawdzisz jeśli nie spróbujesz.

   PS. Urzędas to nie wyzwisko – to stan umysłu 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.