Radosław Tkaczyk nowym prezesem PGKiM!

Tak jak pisałem w ubiegły weekend, nowy prezes komunalnej został wybrany. Leszek Włodarski napisał na swoim koncie na facebooku, że „w wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Rada Nadzorcza spółki wyłoniła nowego prezesa. Został nim pan Radosław Tkaczyk.

Pewnie zastanawiacie się kim jest ów kandydat. Do niedawna pełnił funkcję p.o. Dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Czyli jak mówią „na mieście” swojego rodzaju przyczółku PO i PSL.
Mimo wszystko mam nadzieję, że ten wybór wpłynie korzystnie na przyszłość spółki i portfele mieszkańców. Oczywiście cały czas będę bacznie obserwował działania spółki.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Radosław Tkaczyk nowym prezesem PGKiM!

 1. po co sie głowić, to nic nie da. Czy kiedykolwiek biedny z biednym sie nie dogadał, bogaty z bogatym, uczciwy z uczciwym a oszust z oszustem? Wszystko będzie dobrze i wszystkim w firmie. No moze oprócz tych na najniższym szczeblu zawodowym czyli tych najwazniejszych, a to chyba większość pracowników liczyła. Dobre zmiany….

 2. Znalezione na portalu urządmiejski24.pl. Cytuje:

  „Dziwny zbieg okoliczności? Prędzej sfingowany konkurs. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE WSPÓLNA SPRAWA Okręg nr 1 1. Wnuk Teresa, 59 lat 2. Tkaczyk Radosław Janusz, 35 lat 3. Wiśniewski Piotr Jan, 47 lat 4. Dudek Stanisław, 70 lat 5. Wiącek Leszek, 60 lat 6. Galant Mieczysław Julian, 66 lat 7. Podlodowski Janusz Piotr, 45 lat 8. Woźniak Arkadiusz, 21 lat 9. Górecki Józef Alfred, 49 lat 10. Jazgarska Renata Irena, 44 lata I po co taka zabawa? Trzeba było od razu wybrać go prezesem”.

  Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Nowy burmistrz nowa jakość 🙂

  1. Bartolu możesz poprosić komisję rekrutacyjną o protokół, zobaczymy czy miał jakiś plan na łęczyńską gospodarkę? Dlaczego nie zdecydowano się na menadżera z prywatnej firmy tylko upolitycznionego LAWPu

   1. „Dwójka” na liście wyborczej Kosiarskiego to chyba najlepsza referencja 🙂 Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zapytał 🙂

 3. magister budownictwa, heheeheheh dobrze ze nie farmacji, ten K…i to ma pisane, patrz. leczna24, usmiałem się, może magister inżynier budownictwa, czy sie myle ?

 4. tak wyglądają konkursy .Tkaczyk wie że bedzie Prezesem a robi włodarczyk konkurs to kpina .panie burmistrzu niech pan sie opamięta

 5. będą podwyżki?

  //Wielka prośba aby w godzinach pracy pisali Państwo wyłącznie z oficjalnego konta PGKiM. To naprawdę widać skąd wychodzą te komentarze 🙂 //.Bartol

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.