[Remont Spacerowej] Zlikwidują miejsca parkingowe!

Urzędowy wydział propagandy kolejny raz próbuje mydlić oczy mieszkańcom. „Już za chwileczkę, już za momencik, Remontujemy Spacerową” – piszą wazeliniarze. Pomijają jednak bardzo ważną kwestię. Otóż przy remoncie w/w ulicy ubędzie miejsc parkingowych. Dlaczego?

To oczywiste, że winne są złe spółdzielnie mieszkaniowe, które nie chcą się dogadać z miastem. Tylko zaraz zaraz, kto zasiada w radach nadzorczych takich spółdzielni? (LINK) (LINK) Borkowska, Góral, Skibiński, Cholewa, Medyński, Michalak… Te nazwiska z pewnością nic Wam nie mówią 🙂

Spółdzielnie mają wykonać miejsca parkingowe w „późniejszym”, bliżej nieokreślonym terminie. Oczyma wyobraźni widzę jak spółdzielnie demontują nowo-ustawione krawężniki, żeby wykonać parkingi…

Ile miejsc ubędzie po urzędowym remoncie? Będzie to wiadome już niebawem. To nie pierwszy raz, gdzie przy okazji remontu znikają miejsca parkingowe. Wczesniej podobna sytuacja miała miejsce na ul. Jaśminowej (LINK).

Korzystając z okazji wypada w tym miejscu przypomnieć obietnicę Kosiarskiego dot. parkingów.


„Nasz” burmiszcz taki prawdomówny!

Jest przecież tyle wolnych miejsc na prywatnych płatnych parkingach. Zwłaszcza tych, które w okresie wyborów udostępniają swoje ogrodzenia tylko jednej osobie 🙂

By żyło się lepiej!

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „[Remont Spacerowej] Zlikwidują miejsca parkingowe!

 1. Bartol jak dobrze że jesteś na straży informacji w Łęcznej bo te nazwiska to jedna wielka powtarzalnia to rodzina na swoim, powielani i kopiowani, aby tylko stać w asyście decydentów. A o uczciwości tych onych nie będę już pisał bo musiał bym użyć tylko inwektyw. pozdro – wielkie

 2. Nie ma co się martwić zawczasu.
  P. burmistrz przewidział już wcześniej budowę parkingów w Łęcznej,pomyślał też o mieszkańcach ul. Spacerowej a mianowicie:
  W obecnej sytuacji, że GKS Górnik Łęczna wzięli pod opiekę PSL-owcy i mecze będą odbywać się na Arenie w Lublinie pozostał niepotrzebny miastu a nowo wybudowany za nie małą kasę parking na Pasterniku.
  Miała być to inwestycja, jak twierdził P. burmistrz, która miała zapewnić miejsca parkingowe dla kibiców.
  A czyż przy ulicy Spacerowej nie ma kibiców – są, więc nie każdy musi trzymać swój samochód pod oknem, skoro jest parking.
  Pewnie w nowym biuletynie redaktor naczelny napisze, że parkingi w Łęcznej są – nawet stoją puste a mieszkańcy nie chcą z nich korzystać.

  Ps.
  Co jeszcze za tej władzy w mieście zlikwidują?
  – bo „Dymają” mieszkańców jak mogą. 😉
  Ps.II
  Na dzienniku Wschodnim zamieścili jakąś listę pedofilów, ale nie widziałem nikogo znajomego. 😉

 3. To nic pojadę zaparkuje Kosiarskiemu na podwórku. Skoro on mi zlikwiduje miejsce parkingowe to dlaczego mam nie stawać u niego. Co może mam nakręcać biznes jego koledze. Niedoczekanie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.