Czy przy remoncie Jaśminowej „znikają” miejsca parkingowe? [Zdjęcia]

Wykonawca przebudowy ulic Wiosennej i Jaśminowej uwija się jak w ukropie aby zdążyć z robotami do listopadowych wyborów. Urzędnicy na oficjalnej stronie przekonują, że w wyniku remontu „pojawią się nowe miejsca parkingowe, a dotychczasowe zostaną odnowione”. Mieszkańcy jednak w te zapewnienia nie wierzą, i przesyłają zdjęcia na wąsatą skrzynkę. Wynika z nich jednoznacznie, że ilość miejsc parkingowych została okrojona.

Po wykonaniu robót, powstanie wpis w którym porównam zdjęcia wykonane przed i po remoncie w/w ulic. Urzędnicy ratusza będą mogli się również przekonać ile prawdy jest w podawanych przez nich „niusach”.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Czy przy remoncie Jaśminowej „znikają” miejsca parkingowe? [Zdjęcia]"

 1. elfik pisze:

  Mam pytanko, czy może jest ktoś bardziej zorientowany w temacie braku zgody na powstanie nowych miejsc parkingowych? Podobno mieszkańcy ul. Jaśminowej nie wyrazili zgody na poszerzenie parkingu? Czy to jest prawda czy tylko plotka jakaś?

  • Bartol pisze:

   Zastanawia mnie skąd pochodzi ta informacja? 😉

   • ABC pisze:

    Też mi to śmierdzi typową urzędową wymówką. Później okaże się, że to bliżej niezidentyfikowani mieszkańcy i nie ma śladu w papierach na temat niewyrażenia tej zgody.

 2. ABC pisze:

  Zamiast robienia głupich wysepek powinni zrobić miejsca parkingowe na całej długości.

 3. emerytka pisze:

  Ne wiem o jakie porównanie chodzi. Przecież obok szkoły nie było żadnego legalnego parkingu, tylko teren wysypany kamieniami. Były również wielkie kałuże, które ograniczały możliwość normalnego parkowania. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Mam na myśli oczywiście brak kałuż.

 4. agh pisze:

  Wystarczy pójść z projektem na budowę. Wszystko będzie widać jak na dłoni. Projekt oczywiście dostępny w BIP’ie.

 5. nbmh pisze:

  no to poprosimy o te zdjęcia

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes