Reportaż o łęczyńskim targowisku w TV [Aktualizacja]

Już dzisiaj o godzinie 18:05, TVP3 Lublin wyemituje magazyn reporterów „Zdarzenia”. Dzisiejszy odcinek będzie poświęcony wypowiedzi burmistrza Kosiarskiego na ostatniej sesji rady miejskiej oraz bieżącej sytuacji na „nowoczesnym targowisku”.
Obserwując działania naszego włodarza, nie zanosi się na okazanie skruchy czy przeprosiny. Cały czas twierdzi on, że nikogo swoimi słowami nie uraził. Warto zauważyć jednak, pewną subtelną zmianę w słowniku dobrego gospodarza. Otóż słowo „kolorowy„, zastąpiło słowo „obcokrajowiec„. Nie mam pojęcia co się stało. Może zwyczajnie ruszyło go sumienie… 😉

Skąd ta informacja? Wprost z ostatniego wywiadu „wójta” dla ITVL. Możecie zobaczyć go pod tym adresem (LINK).

PS. W najbliższy poniedziałek o godzinie 16:40 (tuż przed teleekspresem) TVP1 również wyemituje materiał na ten sam temat.

— AKTUALIZACJA —
Jeśli nie zdążyliście, obejrzeć reportażu w telewizji, w sieci pojawił się już jego cyfrowy zapis. Zobaczycie go pod tym adresem http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/13-wrzesnia-2013/12390029.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Reportaż o łęczyńskim targowisku w TV [Aktualizacja]

  1. Zamiast się ukorzyć i przeprosić to jeszcze robi z siebie wielkiego obrońcę narodu. Zachowanie typowego ryli*ka… Nic tylko rynsztok…

    1. Jak możesz tak obrażać górników i co najgorsze Pana Burmistrza? Powinnaś przeprosić za te słowa.

      1. Przepraszam wszystkie osoby ciężko pracujące na kopalni, nie można was porównywać z takim czymś co się śmie jeszcze burmistrzem nazywać.

  2. Na tym reportażu widać jak duży ruch jest na odnowionym targowisku. Czyli jednak Pan Burmistrz ze swoimi działaniami idzie w dobrym kierunku. Czy to przypadek jest, że oprócz kilku podstawionych narzekaczy na targowisku byli radni, którzy nie chcą słuchać Pana Burmistrza?

    1. …kilku podstawionych narzekaczy ? A ty jesteś klakier. I świr…2w1. Wstyd.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.