[Ścieżka do szpitala] Rozmowa zamiast działania?

Jak podał dzisiaj nieoficjalny serwis urzędu miejskiego, burmistrz zamierza spotkać się z mieszkańcami Osiedla Bobrowniki. W jakim celu?
Osobiście nie mam wątpliwości, że chodzi o nadchodzące wybory (władza musi przecież bratać się z ludem). Jak wieść gminna niesie, jednym z powodów spotkania, będzie sprawa ścieżki do szpitala. Zastanawiam się co rewolucyjnego może powiedzieć włodarz na tym zebraniu. Czy zamierza poinformować mieszkańców że ścieżka powstanie, a może w dalszym ciągu będzie mydlił oczy łęczyńskim argumentem dobrym na wszystko, czyli „NIE DA SIĘ” ?

Warto przy tej okazji przypomnieć sobie mapkę publikowaną swojego czasu przez radnego Fijałkowskiego. Nie pozostawia ona wątpliwości, że właścicielem wszystkich działek przez które przechodzi ścieżka jest miasto, a w czasie 7 minionych lat można było w tym miejscu zbudować praktycznie wszystko.

A może sprawa ścieżki do szpitala to tylko wabik na mieszkańców, którzy miesiąc temu zwyczajnie nie stawili się w wymaganej ilości na zebranie rady osiedla. W sumie trudno się dziwić, że po takim „zaproszeniu” przyszło… ok. 17 osób, czyli nie było quorum. Może cześć osób poszła najzwyczajniej na os. Samsonowicza ;P

Kolejny termin wyznaczono na dzień jutrzejszy 08.05.2014 o godzinie 18.00 w szkole „czwórce” przy ul. Jaśminowej.

Wybieracie się?

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „[Ścieżka do szpitala] Rozmowa zamiast działania?

  1. Jezeli te dzialke, na ktorej jest sciezka kupi jakis podmiot pod Ssermarket np , czy inną dzialalnosc to wcale nie jest powiedziane, ze to przejscie na skroty w ogole będzie.Przeciez nie mozliwe, ze gmina do dzis nie wie jak na tym terenie będzie ostatecznie wyglądal plan przestrzennego zagospodarowania.Te dotychczasowe ”tlumaczenia”trzeba między bajki wlozyc -tu chodzi o interesy okreslonej grupy.

  2. Zdaniem urządmiejski24 to wcale nie burmistrz będzie rozmawiał z mieszkańcami. To „Bobrowniki porozmawiają z burmistrzem” 😉 Człowieku, autorze tego tekstu i prawdopodobnie urzędniku – miej godność, miej honor.

  3. Już sobie wyobrażam tą rozmowę. Panie burmistrzu czy to prawda, że ścieżki nie da się zbudować? Tak prawda, depczcie dalej w błocie. Dziękuję Panie burmistrzu za odpowiedź.

    Ciekawe czy frekwencja będzie? Na zebranie w SM Batory potrafili się zebrać, a teraz się nie da? Raz się już nie udało.

  4. Pieczątka z podpisem sama mówi za siebie.
    Tak Proszą Państwa tacy ludzie rządzą miastem Łęczną.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.