Skandal! Kosiarski ponownie kompromituje się przy okazji obchodów 3 Maja [Video]

Cytowanie słów komucha, krytyka obecnego rządu czy nawiązania do polityki międzynarodowej (Kosiarski to przecież wielki jej „znafca”) to wszystko znalazło się w trzecio-majowej przemowie „dobrego gospodarza”. Nie zostało mu nic więcej, tylko zapisać się do KODu i wraz z alimenciarzem nawoływać do „obrony” demokracji. A może już to zrobił?…

Wizja wprowadzenia dwu-kadencyjności i oderwania od koryta nie działa dobrze na psychikę włodarza. Nie utrzymuje ciśnienia i kolejny raz strzela sobie w kolano.
Mieszkańcy, a tych nie składających kwiatów przed pomnikiem Kościuszki była zaledwie garstka, byli zniesmaczeni i z niedowierzaniem słuchali kolejnych, przepełnionych jadem słów włodarza.
Oficjalne uroczystości są zwykle świadectwem poparcia dla władzy, która je organizuje lub/i poziomem wychowania obywatelskiego. Można powiedzieć, że na plac Kościuszki przyszli jedynie organizatorzy i ci którym nie wypada nie przyjść. Trzeba przyznać, że z roku na rok jest coraz mniej tych, którzy nie muszą.

Tak oto o demokracji i wolności słowa mówi człowiek, którego radni podczas sesji głosują tak jak jest im wskazane. Nie zapominajmy, że to właśnie on doniósł do prokuratury żeby zakneblować wąsatego bloga. Nie będę już wspominał, że o zatrudnianiu w ratuszu czy rozstrzyganiu przetargów w mieście krążą legendy. PZPRowskie tradycje czy może zwykła hipokryzja? Czy tego właśnie chce bronić?
No cóż, Kosiarski jest w mojej opinii tak wiarygodny jak kurtyzana zapewniająca o wierności. Całe szczęście dostrzegają to także mieszkańcy.

Przemówienie komentują także mieszkańcy obecni podczas przemowy:
„Jakby na przekór wszystkim słowom wysłuchanym (albo nie) podczas Eucharystii, na placu przed ratuszem Namiestnik naszego magistratu wygłosił swoją preorę.
Poza kilkoma pierwszymi słowami powitania i poinformowania jakie święto dziś obchodzimy oraz ostatnimi słowami pożegnania i podziękowania za przybycie całość wystąpienia przesączona była jadem złości i ataku na obecnie rządzących. Obserwując twarze ”tłumnie” zgromadzonych na placu widzów, których liczba szybko malała wprost proporcjonalnie do wypowiadanych przez Burmistrza słów, można wyczytać było zbulwersowanie, zdegustowanie czy zażenowanie. Od niektórych, można nawet usłyszeć na głos wypowiadane komentarze w krótkich słowach np. „skandal”.
W pełnym hipokryzji barwnym przemówieniu pojawiły się śmiałe porównania obecnej sytuacji w kraju do czasów komuny, a nawet do radykalnych rządów w Recepa Erdogana w Turcji.”

Jutro w Warszawie komuchy, koryciarze, esbecy i wszelkiej maści donosiciele będą przechadzać się w obronie demokracji. Jak sądzicie, czy nasz „wódz” zaklepał już miejsce w autobusie do stolicy? Pięknie wyglądałby np. obok SBka Mazguły. Jeśli nie słyszeliście o tym marszu, poniżej małe „zaproszenie”.

PS. Gdyby włodarz jednak wybierał się do stolicy, nie może zapomnieć by zabrać ze sobą Matyska.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Skandal! Kosiarski ponownie kompromituje się przy okazji obchodów 3 Maja [Video]"

 1. Anna Kowalska pisze:

  Kosiarskiemu trzęsą się cztery litery ze strachu, że jak PiS wprowadzi dwukadencyjność w samorządach, to nie będzie już mógł kandydować i będzie musiał poszukać sobie innej pracy he he :))

 2. ABC pisze:

  Pamiętam jak się lansował w blasku Prezydenta Dudy jak ten przyjechał do Łęcznej. Pamiętam jak zapraszał Prezydenta ponownie, a na co dzień pluje na wszystkich i wszystko. Czemu wtedy przy Panu Prezydencie nie powiedział co myśli o obecnie rządzących.

 3. Ferdynand K. pisze:

  Na Łęczna 24 nawet tekst przemowy zamieścili.
  Widać ktoś zobaczył, ze kicha z tego przemówienia wyszła i czas sprostowanie zamieścić.
  Nawet na własnym portalu mieszkańcy po nim jadą.
  Gość nie umie napisać sobie tekstu, aby nie robić na uroczystościach obciachu.
  Nie będę dziś go krytykował patrzę na jego zdjęcie pod tytułem i mi wystarczy.
  Dalibyście się na trzeźwo tak sfotografować?
  Pozdrawiam. 😉

 4. guest pisze:

  REFERENDUM!!!! TEN CZŁOWIEK JEST TAKIM DWULICOWCEM, że normalnie to szok… Ja pierd….. przykład człowieka bez honoru i jako facet bez jaj…

 5. kpmo pisze:

  niech go kto wypierdoli ze stołka

 6. Kalina pisze:

  Ja bym chciała znać poglądy burmistrza na takie rzeczy jak in vitro, odbieranie emerytur esbekom, dostęp do broni, obowiązek ZUS prywatyzacji służby zdrowia czy nawet wycinki drzew (bez Straży M 😉 )

  • Arnold pisze:

   A nie znasz ich. Myślę że wystarczająco razy wyrażał je publicznie. Jakbym miał sklasyfikowac jego poglądy politycznie to jest to coś pomiędzy SLD PSL Po nowoczesna i Kod. Żeby nie powiedzieć typowy komuch przy władzy.

 7. Arnold pisze:

  Żal tyłek ściska. Mieszkańcy wybrali takie władze w kraju i Kosiarski może sobie płakać nad tym w domu a nie podczas święta narodowego. Ten człowiek nie może uszanować niczego. To ostatnia kadencja.

  • ja pisze:

   „Ten człowiek nie może uszanować niczego. To ostatnia kadencja”. Tak mu dopomóż BÓG

   • aqq pisze:

    Wychowa jeszcze gorszego od siebie i będzie z Ciechanek za wodze pociągał

 8. Kk pisze:

  :-):-):-):-)

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes