[Spacerowa] Absurdów ciąg dalszy [Zdjęcia]

Czytelnicy obserwujący remont ul. Spacerowej poinformowali mnie, że latarnia i hydrant w chodniku to nie jedyne „kwiatki”, które w wyniku prowadzonych prac, czekają na mieszkańców.
Jak pewnie wiecie, oprócz przebudowy ulicy, robotami objęte są również chodniki do niej prowadzące. Chciałbym dziś zwrócić Waszą uwagę na jeden z nich, którym dostaniemy się np. do szkoły „czwórki” oraz do „miasteczka rowerowego”.
Ze spacerową łączą go małe i co najważniejsze strome schodki bez podjazdu. Widać je na poniższych fotkach przesłanych przez czytelniczkę:

O ile mama prowadząca wózek z dzieckiem mogłaby skorzystać z dalej położonego (widocznego na zdjęciu) zejścia z podjazdem, to bardzo zastanawiam się co będzie jeśli na strome schodki bez podjazdu wjedzie rozpędzone dziecko w drodze np. do miasteczka rowerowego. Naprawdę nie chciałbym być wtedy na miejscu łęczyńskich urzędników.

Chciałbym zatem za pośrednictwem bloga zaapelować do wykonawców oraz projektanta. Póki prace nie są jeszcze zakończone jest szansa na poprawienie tego chodnika, a w zasadzie schodków, które można poszerzyć/wydłużyć oraz wykonać łagodny podjazd.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „[Spacerowa] Absurdów ciąg dalszy [Zdjęcia]

 1. Kochani Bobrowniczanie, jest to wasza wina za takie kwiatki. Nie głosujecie na Orła biznesu więc cieszcie się że coś w ogóle dla was robi. Była rozmowa Orła biznesu z kontrkandydatem który przegrał wybory a Orzeł próbował zabiegać o jego elektorat. Wówczas orzeł miał powiedzieć „osiedle nie głosuje na mnie to gówno będą mieli nie inwestycje na tym osiedlu”. No i macie. Nawet przy budżecie obywatelskim, w ubiegłym roku Rada Osiedla Bobrowniki pod przewodnictwem Górala zatwierdziła wniosek nie mieszkańców osiedla zgłoszony zgodnie z procedurą a wniosek Burmistrza, którego zgłosił dopiero na posiedzeniu Rady Osiedla bez zachowania terminów wynikających z procedury i bez podpisów co najmniej 10 mieszkańców osiedla, sam zresztą też nie mieszkaniec tego osiedla. No i mamy dodatkową pustynię asfaltową. A miał być park.

 2. Skoro Lublin jest miastem inspiracji to Łęczna niech będzie miastem absurdów. Z Kosiarskim na czele damy radę!

 3. Kto wam to projektuje?
  Ile kasy wydano z UM na projekt przebudowy tej ulicy?
  Projektancie, czy tobie nie wstyd robić w XXI wieku taką chałę.
  Podajcie na blogu LLE jego imię i nazwisko – firmę jaką ta osoba/y prezentuje, przecież chyba nie jest to tajemnicą?
  Panie burmistrzu, czy ty szanowny urzędniku z kamiennego placu wziąłbyś kogoś takiego prywatnie, by coś ci w gospodarstwie zaprojektował?
  Wstyd dla miasta.

  Ps.
  A czy przejście dla pieszych to z „trzema pasami” przy ul.Wojska Polskiego przed świętem zmarłych odbierzecie, czy Nie DA Się jak zwykle?
  Co to za wykonawca?.
  – z „łapanki” na starym mieście – kogo wzięliście?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.