Pobicie w Łęcznej! Poszukiwani świadkowie!

Poszukiwani są świadkowie pobicia dwóch mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce ubiegłej nocy z soboty na niedzielę (tj. z 22 na 23 października 2016) ok. godz. 24, w pobliżu baru Skynet (pasaż Czerwona Torebka) w Łęcznej.
Jeden z pokrzywdzonych z obrażeniami głowy przebywa w szpitalu. Doszło także do kradzieży i zniszczenia rzeczy osobistych.

Jeśli widziałeś (widziałaś) zajście, lub znasz szczegóły jego przebiegu, wielka prośba o kontakt z łęczyńską komendą policji pod numerem 81 752 72 04 lub z bliską ofiar pod adresem: aleksandra225@o2.pl

Wszystkich pozostałych Czytelników proszę o udostępnienie tego wpisu przez kliknięcie na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Pobicie w Łęcznej! Poszukiwani świadkowie!

  1. Jest z Biedronki tylko policja nie chce brać bo doborze wiedzą kto brał udział w tym zdarzeniu ,za piwo to mandaty dają żeby coś zrobić więcej to udają że nie widzą

    1. Albo na pieszych polują albo się po krzakach kryją 15 lat i emeryturka po co się przemęczać

    2. Napisz proszę na wąsatą skrzynką, kto brał udział w tej bójce. Potwierdze te informacje.

  2. Napiszę tak: na pomoc naszej policji nie liczcie za bardzo bo miałem kilka razy styczność z tą ,, formacją,, i nie ma co się łudzić. Obejrzyjcie monitoring z ul górnicza 3 i poproście o wgląd P. Sosnowskiego ( właściciela sosenki ). W tej nowej jakże ekskluzywnej klubo-mordowni 30+ kulturalni napojeni % ludzie po wyjściu rozchodzą się po całej Łęcznej. Raz się kłócą, biją później sobie tłumaczą i idą dalej. Są też zirytowane głąby którzy nie zostali wpuszczeni chodzą drą się, wyżywają na czym się da więc Być może będzie to miało jakiś związek, pozdrawiam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.