Sprawca wypadku w Zofiówce zatrzymany! Trafi do aresztu?

W miniony poniedziałek kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Zofiówka na drodze krajowej numer 82 kierujący tirem jadąc od strony Lublina w kierunku Łęcznej, częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżający z naprzeciwka bus. W wyniku tego bus zjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się. Kierujący tirem odjechał z miejsca zdarzenia.

Busem pasażerskim łącznie podróżowało 13 osób. 8 osób zostało przewiezionych do szpitali w Łęcznej, Lublinie i Lubartowie. 48-letni mieszkaniec Łęcznej kierujący busem był trzeźwy.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierującego tirem. Funkcjonariusze badali wszystkie szczegóły, analizowali zabezpieczony monitoring i sprawdzali każdą informację również przekazywaną  przez obywateli. Te wszystkie intensywne czynności, a także własne ustalenia kryminalnych pozwoliły na wytypowanie podejrzanego.

Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.  Dzisiaj z wnioskiem o areszt zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Do sprawy zabezpieczono również samochód ciężarowy marki Iveco, którym kierował zatrzymany mężczyzna.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes