[Sprostowanie] „Lubelski Orzeł Biznesu” wcale nie kosztował 1000 PLN! [Dokumenty]

Przed włodarzem kolejny poniedziałkowy poranek bez kawy. Dzisiaj małe sprostowanie, a w zasadzie uzupełnienie. Jak możecie wyczytać z publikowanych niżej dokumentów, łączna kwota przeznaczona przez łęczyński PGKiM na udział w tym „zacnym” konkursie wyniosła nie 1000, a 4000 PLN !!!. W odróżnieniu od komunalnej, ratusz do dzisiaj nie udzielił mi oficjalnej odpowiedzi w tej sprawie. Tymczasem miejskiemu niedorzecznikowi wydaje się, „że urząd nie zapłacił ani grosza za tę statuetkę”. Przez szacunek do Was nie będę przypominał czyimi pieniędzmi płaci urząd oraz kto jest właścicielem PGKiMu(LINK).

(Kliknij na dokument, aby go powiększyć)

Przypomnę tylko, że po publikacji pierwszego wpisu na ten temat (LINK), w urzędzie zapanowało święte oburzenie. Nikt sam sobie nie wręcza nagród, przyznaje je kapituła, można było usłyszeć na placu Kościuszki.
Fakty są takie, że sam PGKiM zgłosił się do konkursu w marcu br., wysyłając poniższe zgłoszenie oraz wypełnioną ankietę.

(Kliknij na wybrany dokument, aby go powiększyć)


Tyyyyle osiągnięć…
Kapituła faktycznie istnieje, niestety podczas rozmów z organizatorem odmówiono mi przekazania informacji czy i ew. ilu konkurentów miał PGKiM. Nie wiadomo zatem czy i jak twardy orzech do zgryzienia miała w wypadku wyboru łęczyńskiej spółki, owa kapituła.

W ostatnich dniach zakończyły się dwa renomowane/znane rankingi w naszym regionie „Złota Setka 2014” oraz „25 najważniejszych firm Lubelszczyzny”. Niestety w żadnym nie znalazłem wzmianki o Kosiarskim czy o PGKiMie. Szok i niedowierzanie, jak można było pominąć takie diamen.. tfu! Orły 😉

To zastanawiające, że podczas gdy władze komunalnej sponsorują opisaną wyżej imprezę, chwilę później inkasując 20 000 PLN nagrody(od burmistrza), mieszkańcy muszą zderzyć się z ok. 10% podwyżką opłat za wodę i ścieki.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „[Sprostowanie] „Lubelski Orzeł Biznesu” wcale nie kosztował 1000 PLN! [Dokumenty]

  1. Robią co chcą rozdają na lewo i prawo.Jakie społeczeństwo taka władza.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.