Starosta ponawia nabory, Kosiarski szuka dyrektora! [Dokumenty]

Stało się tak jak przewidywałem, Starosta ponowił unieważnione wcześniej nabory dotyczące stanowisk inspektora i podinspektora do spraw zamówień publicznych. Wymagania się nie zmieniły, mam jednak nadzieję że zmieni się proces i tym razem kandydaci zostaną poinformowani o przejściu do następnego etapu.
Aplikować możecie wybierając żądane stanowisko pod tym adresem: (LINK) Macie na to czas do 20 maja!

Kto obejmie schedę po Włodarskim?
W urzędzie miejskim także ruszyła rekrutacja. Kosiarski poszukuje dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej. Chodzi o fotel zwolniony przez Leszka Włodarskiego, który krótko po likwidacji LO na Szkolnej „nieoczekiwanie” został zastępcą dobrego gospodarza.
Wymagania dotyczące tego stanowiska są już jednak nieco bardziej konkretne. Szczegóły znajdziecie tutaj (LINK)
Termin składania zgłoszeń w tym wypadku upływa dopiero 13 czerwca 2016.
Nieoficjalnie mówi się, że dyrektorskie stanowisko mogłaby objąć wicedyrektor placówki Maria Bacza.

Oba postępowania będą oczywiście monitorowane w równym stopniu. Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepokojące sygnały, dajcie znać 🙂 Przypomnę tylko, że powtórka naboru w starostwie to następstwo zgłoszenia nieprawidłowości przez kandydatów.
Anonimowość na wąsatym blogu jest gwarantowana!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Starosta ponawia nabory, Kosiarski szuka dyrektora! [Dokumenty]"

 1. Bodo pisze:

  Pana z Rodexu na dyrektora szkoły powinni przyjąć , on się do tego najlepiej nadaje

 2. eliia pisze:

  Kilka dni temu czytając artykuł o unieważnieniu wyborów. Czytam pana wpisy na blogu, rzadko komentuje. Niektóre wpisy mi się podobają, inne nie.
  Słyszałam od jednej osoby zaistniałą sytuację, bardzo się cieszę, że jest taki ktoś jak pan i dzięki panu przynajmniej można odzyskać jakąkolwiek wiarę. Co prawda pewnie te stanowiska i tak są obsadzone ale chociaż mogli stwarzać lepsze pozory.

  Oby tak dalej 😉

 3. Franz pisze:

  Trochę kiepskie porównanie.

 4. axa pisze:

  Jeśli Łęczna może obejść się bez Straży Miejskiej może Starostwo obędzie się bez Wydziału Funduszy Europejskich, Informatyzacji, Rozwoju i Promocji w trudnej sytuacji finansowej?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes