Strażnicy zaczaili się na kierowców [Zdjęcia]

Od kilku tygodni na wąsatą skrzynkę otrzymywałem zgłoszenia czytelników o patrolach Straży Miejskiej w obrębie remontowanej ulicy Jaśminowej. Przypomnę, że prowadzone tam roboty, ograniczyły ilość miejsc parkingowych(LINK). W końcu udało się uchwycić ich przy pracy na skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Jaśminowej. Co tam robili?
Zgodnie z relacją internautów, strażnicy pojawiają się tam od kilku dni i wypisują mandaty za nieprawidłowe parkowanie. Przyznam, że ta wersja wydarzeń, nie „klei” się z podawanym oficjalnym komunikatem urzędników, że straż jedynie poucza.


Tak więc, strażnicy polują na łatwy łup, a tym czasem w samym centrum miasta od kilku dni stoi, a w zasadzie pochyla się uszkodzona latarnia, która za chwilę „dosięgnie” ziemi. Na trawniku leży także uszkodzony klosz. Ot i cała praca tej służby zapisana na kilku obrazach.

Zastanawialiście się przy jakim znaku ustawiony jest samochód strażników? Oto on:


Ciekawe czy wystawili sobie mandat? 😉

Czy jest tu jeszcze ktoś, kto potrzebuje tej formacji w naszym mieście?

PS. Jeśli zdarzyło się Wam otrzymać w tym miejscu mandat lub pouczenie od w/w formacji, napiszcie o tym w komentarzach.

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Strażnicy zaczaili się na kierowców [Zdjęcia]

  1. Odnośnie zdjęcia gdzie czają się strażnicy na kierowców stoją obok znaku B-1 za to jest mandat 500zł wiem bo sami próbowali mi taki wypisać jakieś 3-4 lata temu ale się nieudało nie wiem czy straży można wypisać mandat morze sami sobie wypiszą

  2. Dzisiaj już ich nie widziałem w okolicy szkoły. Widocznie przestraszyli się po wpisie Bartola. Likwidować tą całą nieporadną służbę jak najszybciej !!!

  3. Ps. Dlaczego nie wszystkie moje komentarze są wyswietlane

    //ponieważ piszesz z kilku kont – gdybyś podał(a) prawdziwy adres mailowy dowiedział(a)byś się o tym znacznie wcześniej. Ale widocznie pisanie anonimów to już taka Twoja natura// Bartol.

  4. Proszę przekazać zdjęcia policji, a ta niech wystawi mandat strażnikowi za naruszenie znaku B-1: zakaz ruchu w obu kierunkach. Ja na ul. Matki Bożej Fatimskiej tylko przodem wychyliłem się za znak i już mi zdjęć narobili.

  5. Może jeszcze na koniec ich rządów chcą pokazać jacy to oni są ważni.
    Mieszkańców zachęcam do pójścia do wyborów – zmieńmy Łęczną, bo wstyd.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.