Szlaban w komunalnej przeciwko terrorystom! [Audio]

Tak moi drodzy, wszystko stało się jasne. Szlaban w PGKiM o którym pisałem w ubiegłym tygodniu(LINK), to wcale nie samowola kierownictwa. To nawet nie jest (przynajmniej oficjalnie) element, który ma sztucznie generować koszty. Nie powstał także by utrudniać życie mieszkańców. On chroni łęczyńskie ujęcie wody przed terrorystami! Poważnie!

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, dobry gospodarz został zapytany o przyczynę ustawienia szlabanu przed wjazdem do komunalnej. Odpowiedzi możecie odsłuchać poniżej:

Teraz z pewnością każdy terrorysta widząc szlaban, zastanowi się trzy razy zanim wejdzie na teren zakładu.

PS. Czy nie taniej (i skuteczniej) byłoby ustawić tabliczkę „terrorystom wstęp wzbroniony”? W końcu, jakie miasto tacy terroryści 🙂

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Szlaban w komunalnej przeciwko terrorystom! [Audio]

 1. Czy te dwa tygodnie pobytu na L-4 po tzw. wypadku w gospodarstwie domowym to nie za mało? 😉
  A zamachowcom odradzam „nabijać” się z miejscowej władzy i proponuję omijać Łęczną z daleka, bo za takie budowle jak ten szlaban my mieszkańcy w cenie wody będziemy musieli spłacić.
  I to będzie prawdziwy zamach, ale na moją domową kasę.
  „Rura dla konia” teraz szlaban – Co takiego jeszcze ta władza wymyśli, by „kasiorę” od mieszkańca wyrwać?

  1. A doją nas po cichu od dawna. Wiele wodociągów prywatnych mają obowiązek odkupić, tylko nikt o tym nie mówi, a ludziska nie wiedzą. Zachodzisz do projektanta, a ten powiada: „Panie w Łęcznej tylko tak i tak, inaczej się nie da. I cicho siedź chłopie, bo robót ci nie odbiorą”. A kto z Was słyszał o regulacji z art. 49 Kodeksu cywilnego? Może warto się zainteresować.

 2. Czy komunalna zabezpieczyła i monitoruje studnie w lesie, z których pobiera wodę na ujęcie? ” Szlabanów antyterrorystycznych ” oraz innych zabezpieczeń i monitoringu, poza kłódkami tam nie widziałem. Jeżeli studnie są niezabezpieczone to o co chodzi ze szlabanem chroniącym ujęcie? – pytanie do dobrego gospodarza.

 3. Wyrazy współczucia dla wyborców tego człowieka czyli dla wszystkich uzależnionych od koryta i ich rodzin słuchajcie a może na oczy przejrzycie !!!

 4. Aż odsłuchałam, bo nie wierzyłam. To jakiś Kingsajz:) Nawet ten szlaban mnie nie zniechęci przed walką o przejrzystość informacyjną w tej firemce. Polacy do boju! Szkoda, że musimy walczyć sami ze sobą:(

 5. No dobra, czy ktoś wrzucił to na wykop.pl? Jeśli nie to nie ma na co czekać. Znów cała Polska bedzie się śmiała z łęczyńskiego gospodarza.

  Leje pod siebie ze śmiechu. Pamiętajcie, bezpieczeństwo!

 6. szlaban to dopiero początek. W planach jest fosa dookoła Łęcznej. A obok Urzędu okopy. Tu się nie ma co śmiać. Bezpieczeństwo to priorytet władz. 😉

 7. Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się bezpieczna, mam poczucie że ktoś czuwa.
  Szlaban w Trębaczowie na drodze 82 wykluczyłby zamach w 100%

 8. A ja na miejscu włodarza postawił bym przy szlabanie w komunalnej ŁĘCZYŃSKI SPECNAZ czytaj straż miejska oczywiście na koniach ze znanej stadniny , Aby szybko dotarli na swoich rumakach do miejsca zagrożenia

 9. Obecni na sesji słuchacze nie ryknęli śmiechem vhyba tylko z powodu zaskoczenia.
  Idąc tym tokiem rozumowania, budynek ratusza powinno ochraniać wojsko. Kto bogatemu zabroni?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.