Radni Lepszej Łęcznej: Leczna24 kolejny raz kłamie!

„Portal łęczyńskiego urzędnika Leczna24 kolejny raz kłamie i manipuluje w sprawie absolutorium dla Kosiarskiego. Żaden z radnych Lepszej Łęcznej nie rozmawiał i nie udzielał wypowiedzi dla nieoficjalnego portalu urzędu. Nie ma tematu rozbicia w klubie Lepsza Łęczna. Człowiek, który chodzi na smyczy burmistrza musi zrozumieć, że ludzie mogą mieć odrębne zdanie i nikt nie będzie ich zmuszał czy naciskał, aby to zdanie zmienili. Lepsza Łęczna to nie Wspólna Sprawa.”

Oświadczenia podobnej treści zamieścili w mediach społecznościowych radni z klubu Lepsza Łęczna w odpowiedzi na manipulację, której kolejny raz dopuszcza się urzędowy wazeliniarz. W artykule pt. „Burmistrz Łęcznej z pozytywną opinią radnych. Rozłam w opozycji?” napisał on bowiem, że rozmawiał anonimowo z jednym z radnych. Jak się okazuje takiej rozmowy nie było, została zwyczajnie zmyślona.

Czytając kolejny raz rewelacje podawane przez nieoficjalny portal urzędu miejskiego, przypomnijcie sobie to zdjęcie.

Tak wygląda niezależność po łęczyńsku! :))))))

PS. Kuczyński jesteś żałosny 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

14 komentarzy do artykułu "Radni Lepszej Łęcznej: Leczna24 kolejny raz kłamie!"

  1. Martin pisze:

    Kuczyński chce czy nie musi tak pisać. Jest na etacie, żona też. Biedy chłopak, za coś trzeba żyć. Cały czas wszyscy go hejują. Przecież jest taki nieskazitelny. Duzo pomógł innym, I nadal to robi. Bezinteresowność to jego najlepsza cecha każdy to wie. Jego sumienie jest czyste i bez skazy. Przestańcie to robić. Proszę nie krzywcie dobrego człowieka. To wszystko wina Burmistrza.

  2. ABC pisze:

    Bardzo trafny komentarz radnych. Człowiek, któremu od lat ktoś inny narzuca swoje zdanie nie jest w stanie zrozumieć, że ludzie potrafią mieć własne zdanie i wyrażać je bez obaw. Żałosny osobnik, który nawet boi się podpisać pod tym co pisze na leczna24.

  3. Ferdynand K pisze:

    Przydało by się za pośrednictwem LLE24 uruchomić jakiś numer SMS z dopiskiem – „buty radnemu”.
    Chętnie bym wsparł, jakby było niedrogo a niech tam „Chłopina” ma.
    😉

    • Dominiqa pisze:

      Ja dorzucę na koszulinę i muchę, żeby było śmieszniej w i tak śmiesznej Łęcznej!

  4. Dominiqa pisze:

    Ten młody urzędnik to tak do pracy przychodzi? W T-Shircie i tenisówkach? Innowacja po całości.

  5. Arnold pisze:

    Patrząc na zdjęcie to pan Grzegorz potrafi panu burmistrzowi potrzymać.

  6. Kalina pisze:

    Co udało mu się dokonać dla Ł. w radzie powiatu???
    ambitny taki program był

  7. Franz pisze:

    Manipulator znowu kłamał i na co liczył, że to się nie wyda? Żałosny typ wszystko zrobi żeby pana swego bronić. Boją się was Panowie i dobrze. Działać i tak trzymać.

    • rolnik pisze:

      oł toudi ale wtopa, kopa da księciunio za ten blef o rozmowie której nie było, , ale fantazja nie od dziś go ponosi,chłopak potrafi nawet w niedziele rano fantazjować zamiast figlować

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes