Radni Lepszej Łęcznej: Leczna24 kolejny raz kłamie!

„Portal łęczyńskiego urzędnika Leczna24 kolejny raz kłamie i manipuluje w sprawie absolutorium dla Kosiarskiego. Żaden z radnych Lepszej Łęcznej nie rozmawiał i nie udzielał wypowiedzi dla nieoficjalnego portalu urzędu. Nie ma tematu rozbicia w klubie Lepsza Łęczna. Człowiek, który chodzi na smyczy burmistrza musi zrozumieć, że ludzie mogą mieć odrębne zdanie i nikt nie będzie ich zmuszał czy naciskał, aby to zdanie zmienili. Lepsza Łęczna to nie Wspólna Sprawa.”

Oświadczenia podobnej treści zamieścili w mediach społecznościowych radni z klubu Lepsza Łęczna w odpowiedzi na manipulację, której kolejny raz dopuszcza się urzędowy wazeliniarz. W artykule pt. „Burmistrz Łęcznej z pozytywną opinią radnych. Rozłam w opozycji?” napisał on bowiem, że rozmawiał anonimowo z jednym z radnych. Jak się okazuje takiej rozmowy nie było, została zwyczajnie zmyślona.

Czytając kolejny raz rewelacje podawane przez nieoficjalny portal urzędu miejskiego, przypomnijcie sobie to zdjęcie.

Tak wygląda niezależność po łęczyńsku! :))))))

PS. Kuczyński jesteś żałosny 🙂

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „Radni Lepszej Łęcznej: Leczna24 kolejny raz kłamie!

 1. Kuczyński chce czy nie musi tak pisać. Jest na etacie, żona też. Biedy chłopak, za coś trzeba żyć. Cały czas wszyscy go hejują. Przecież jest taki nieskazitelny. Duzo pomógł innym, I nadal to robi. Bezinteresowność to jego najlepsza cecha każdy to wie. Jego sumienie jest czyste i bez skazy. Przestańcie to robić. Proszę nie krzywcie dobrego człowieka. To wszystko wina Burmistrza.

 2. Bardzo trafny komentarz radnych. Człowiek, któremu od lat ktoś inny narzuca swoje zdanie nie jest w stanie zrozumieć, że ludzie potrafią mieć własne zdanie i wyrażać je bez obaw. Żałosny osobnik, który nawet boi się podpisać pod tym co pisze na leczna24.

 3. Przydało by się za pośrednictwem LLE24 uruchomić jakiś numer SMS z dopiskiem – „buty radnemu”.
  Chętnie bym wsparł, jakby było niedrogo a niech tam „Chłopina” ma.
  😉

  1. Ja dorzucę na koszulinę i muchę, żeby było śmieszniej w i tak śmiesznej Łęcznej!

 4. Ten młody urzędnik to tak do pracy przychodzi? W T-Shircie i tenisówkach? Innowacja po całości.

   1. On był tam tylko statywem, statywów dress-code nie obowiązuje. Kiedy będzie pulpitem do przemowy burmistrza, zapewne ubierze się ładniej 🙂 Trzymaj się Kuco i nie (po)puszczaj mikrofonu 🙂

  1. Zawsze jak go widzę w urzędzie to tak wygląda. Ale na to ma przyzwolenie. W innym normalnym urzędzie po pierwszym dniu „jego pracy” zostałby wyrzucony na zbity ryj.

 5. Co udało mu się dokonać dla Ł. w radzie powiatu???
  ambitny taki program był

 6. Manipulator znowu kłamał i na co liczył, że to się nie wyda? Żałosny typ wszystko zrobi żeby pana swego bronić. Boją się was Panowie i dobrze. Działać i tak trzymać.

  1. oł toudi ale wtopa, kopa da księciunio za ten blef o rozmowie której nie było, , ale fantazja nie od dziś go ponosi,chłopak potrafi nawet w niedziele rano fantazjować zamiast figlować

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.