Umożliwił likwidację liceum na Szkolnej. Teraz broni biblioteki! Przyjdź na spotkanie mieszkańców os. Samsonowicza!

W łęczyńskim ratuszu znów festiwal hipokryzji. Mowa oczywiście o „skaczącym” Leszku, który kilka lat temu siedział cicho, gdy likwidowano liceum przy ul. Szkolnej(LINK), a teraz w pseudo-mediach „rżnie” obrońcę bibliotek i łęczyńskiej kultury. Mieszkańcy nie mają wątpliwości, że chodzi tu jedynie o obronę stołków, na których można usadzić „swoich”.
26 października 2021 roku odbędzie się zebranie mieszkańców os. Samsonowicza, na którym zostanie poruszony własnie ten temat.

Wspomniane spotkanie odbędzie się 26 października 2021 roku – godz. 18:00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 53. Podczas jego trwania zostaną wybrane Zarząd oraz Rada osiedla na kadencję 2021-2025
zebranie mieszkańców osiedla Samsonowicza. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że do w/w ciał, łęczyńska władza chce standardowo wepchnąć pracowników urzędu miejskiego. Możecie być więc pewni, że ich reprezentacja będzie pokaźna. Warto zatem pojawić się na spotkaniu w myśl zasady „Wybierz, bo Ci wybiorą”.

Dodatkowym magnesem, mogącym przyciągnąć mieszkańców na zebranie, będzie kwestia propozycji likwidacji filii biblioteki miejskiej przy ul. Górniczej. O przyczynach decyzji radnych mogliście przeczytać w tym wpisie (LINK).
Jak się okazuje, Leszek Włodarski (pewnie z braku jakichkolwiek własnych sukcesów) postanowił rozegrać ta sprawę do celów politycznych i już w pseudo-mediach zależnych od ratusza, pojawiają się wypowiedzi naszego „pływaka – akrobaty” o tym jak szkodliwa jest to decyzja.

I tu mógłbym się z Włodarskim zgodzić. W Łęcznej od miesięcy słyszy się, że w instytucjach podległych ratuszowi brakuje już stołków na które można by było upchnąć kolejną żonę radnego czy innego Leszkowego klakiera. Zatem likwidacja tych miejsc (w których obecnie pracują osoby, które już kilka lat temu nabyły uprawnienia emerytalne) będzie rzeczywiście szkodliwa.

Mam nadzieję, że na zebraniu, oprócz mieszkańców, nie zabraknie radnych, którzy zechcą rzeczowo uzasadnić taką decyzję.

Przy tej okazji chciałbym zaapelować do radnych z jeszcze jedną sprawą. Zlikwidujcie jak najszybciej straż miejską. Dość przejadania pieniędzy mieszkańców Łęcznej!

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Umożliwił likwidację liceum na Szkolnej. Teraz broni biblioteki! Przyjdź na spotkanie mieszkańców os. Samsonowicza!

      1. No właśnie żadnych dokonań. Liczę na to, że radni przybędą i zaprezentują mieszkańcom wybitny brak dokonań burmistrza. Nie wiem czy w ogóle można tak tego człowieka nazywać.

  1. Myślał pewnie, że ludzie zapomnieli jak się zachował przy Zamoyu. Pływak to dobre określenie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.