Konkurs na główną księgową ZOSiP wygrała… główna księgowa centrum kultury w Łęcznej

Kolejny, bardzo ciekawy transfer w instytucjach zależnych od Leszka Włodarskiego. Z informacji na stronie Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej(LINK) wynika, że konkurs na stanowisko głównej księgowej wygrała pani Edyta Kasprzak. Dotychczasowa główna księgowa centrum kultury w Łęcznej.
Ten fakt jest ciekawy jeszcze z jednego powodu. Z jakiego?

W czerwcu 2021 urząd miejski w Łęcznej organizował nabór na stanowisko urzędnicze ds. działalności gospodarczej w Referacie Spraw Obywatelskich (LINK). Mogliście o tym poczytać w tym wpisie(LINK). Finalnie stanowisko to zostało obsadzone przez dotychczasowego pracownika urzędu.
Lecz znacznie ciekawiej zrobiło się, kiedy otrzymałem listę osób, które ubiegały się o to stanowisko. Poniżej możecie zobaczyć ten dokument:

Jak widzicie, 18 czerwca 2021 swoją aplikację na to stanowisko złożyła wspomniana już wcześniej księgowa centrum kultury. Złożyła i wycofała. Zastanawiałem się wtedy, co takiego musi się dziać w centrum kultury, żeby główna księgowa szukała pracy w ratuszu.

Może pani księgowa CK pomyliła postępowanie do którego miała złożyć aplikację? Bo jak już wiemy, złożyła ją ponownie, ponad miesiąc później – z sukcesem.

Fajny ten nasz urząd miejski. Taki nie za skomplikowany 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Konkurs na główną księgową ZOSiP wygrała… główna księgowa centrum kultury w Łęcznej"

 1. W pisze:

  Włodarski! Zabierz się za organizację ruchu na osiedlach ! Gdzie są przejścia dla pieszych i strefy zamieszkania? Znaki pokradli – tak to już wiemy! Sprawdź KMZB co się dzieje na mieście! Co to KMZB?…..

 2. Anna Maria pisze:

  Jesteśmy wielką rodziną,masakra!!!

 3. trendowata pisze:

  Co jeden wpis to ciekawszy. Jestem przerażona skalą kolesiostwa w Łęcznej. Dla mediów łęczyńskich to tematy niewygodne, wiec o tym nie piszą.

 4. lubie_frytki pisze:

  A wy co? Dalej łudzicie się, że ktoś z ulicy może w tym urzędzie prace dostać? Składajcie dalej podania o prace hehehe

 5. ABC pisze:

  Czy to znak że w CK jest już tak źle?

 6. Edzio pisze:

  ale jaja

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes