Urzędnik ratusza straszy ośrodkiem dla uchodźców w Łęcznej! [Dokument]

Nadchodząca nieuchronnie dwukadencyjność, powoduje nerwowe ruchy wśród urzędników łęczyńskiego ratusza.
Ośrodek dla uchodźców w budynku po gimnazjum na ul. Piłsudskiego? Taką bzdurę mógł wymyślić tylko urzędnik (pewnie z braku innych pożytecznych zajęć).
Co więcej, podzielił się tymi „złotymi myślami” z internautami na nieoficjalnym (a może już oficjalnym?) portalu urzędu miejskiego, nie podpisując się z nazwiska. W sumie to go rozumiem, wstydziłbym się pod czymś takim podpisać.

W żołnierskim skrócie, tekst o żałosnym tytule, posłużył do wychwalania „błyskotliwego” pomysłu wodza na „uratowanie” łęczyńskiej oświaty, a precyzyjnie rzecz ujmując, szkoły przy Piłsudskiego. „Kosiarski łęczyński bohater”, „Zasłużony dla łęczyńskiej oświaty”! 🙂 Poniżej przeczytacie całość:

W całej tej paplaninie, której pewnie i tak nie przeczytacie. Urzędnik zapomniał napisać o szkołach które zniknęły z powierzchni gminy za kadencji włodarza, ani o tym, że za projektem Kosiarskiego opowiedziało się 14 koalicyjnych radnych. Od głosu w sprawie wstrzymało się 7 radnych. Oprócz Lepszej Łęcznej, postanowił tak zagłosować koalicjant włodarza Jan Skibiński.
Dlaczego pojawiły się głosy wstrzymujące? Otóż przedstawiona radnym (w statutowym czasie) uchwała nie posiadała szczegółowego uzasadnienia (wyliczeń i merytorycznych argumentów). Była to oczywiście przesłanka do unieważnienia takiej uchwały przez kuratorium. (Oby się tak nie stało) Później z budynkiem po gimnazjum można zrobić prawie wszystko. Radni nie chcieli więc przykładać ręki do bubla, którym może okazać się ta uchwała.

Kończąc już mam pewien apel. Panie „niezidentyfikowany” urzędniku. Wymyślając bzdury o uchodźcach, wystarczyło zapytać szefa, co sądzi na temat ich sprowadzania do Łęcznej. Spokojnie, proszę nie podrywać się gwałtownie z fotela (to grozi zawałem), zrobiłem to za pana kilkanaście miesięcy temu. Oto odpowiedź:


No chyba, że zdążył już zmienić zdanie… 🙂

W ostatnich miesiącach w życie weszły programy Rodzina+, Mieszkanie+ czy nawet 500+, idąc tym tropem w łęczyńskim urzędzie proponuję wprowadzenie programu Mózg+. Jak sądzicie, przydałby się? 🙂

PS.Jak możecie zobaczyć, urzędnik kończąc długi i nudny tekst, zaprosił internautów do dyskusji. Niestety, jak dotąd nikt nie odpisał. Jak tak dalej pójdzie, to urzędnik/radny Kuczyński będzie musiał odpowiadać jednym ze swoich licznych kont. Jak myślicie, które to będzie?

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Urzędnik ratusza straszy ośrodkiem dla uchodźców w Łęcznej! [Dokument]

 1. Mam wrażenie, że z tym urzędnikiem dzieje się coś naprawdę niedobrego. Jakieś badania by się przydały.

  1. ” tutaj nikt nie będzie usuwał niewygodnych komentarzy i nie będzie blokował uczestników dyskusji” cytat z leczna24 hahahahaha po komentarzach o zachowaniu w kościele donosiciela poblokowali konta starym czytelnikom , sam sie podkładasz pod kopa w dupe redahtorku z leczna24 a potam jak ci prawde piszą to w amoku się wijesz, sorki ze na lle24 pisze ale cóz kolejnego na leczna24 mi sie nie chce zakladac a tym bardziej „kontaktowac” z redakcjo urażono 🙂

   1. W trosce o to, aby urząd miejski zajmował się pożytecznymi sprawami zablokowałem facebookowe konto urzędu.
    Nie może być tak, że na jednozdaniową odpowiedź na oficjalne pismo czeka się dwa tygodnie, a w miedzyczasie jakiś urzędas, który wstydzi się podpisać, bawi się za pieniądze podatników na facebooku.

    1. Kuczyński czuje już dwukadencyjność. Niedługo może mieć problemy kardiologiczne związane z podwyższonym ciśnieniem i nerwicą. A przecież miał tak siedzieć do emerytury przy Kosiarskim. Dlaczego Jarosław mu to zrobił? To okrutne 🙂 A takich Kuczyńskich w Łęcznej jest wielu, choć nie wszyscy są tak znani i tak żałośni.

  2. I to koniecznie. Jakieś badania specjalistyczne. Nikt normalny czegoś takiego by nie napisał. Ten tekst mogła spłodzić „żyrafa”.

 2. My sie wydaje, ze Wójcicki byl wtyką Kosiarskiego. Teraz w nagrode dostal etat. Niech PIS i Lepsza Łęczna lepiej się zabezpieczają przed takimi g%idami.

  1. Od początku zdradził. Było to do przewidzenia no ale…nikt z pisu tego nie przewidział. Szkoda tylko że normalny wykształcony mieszkaniec nie może pracować w urzędzie a archeolog może bo poparł Kosiarskiego.

   1. Moze Pis LŁ i inne mogliby wprowadzic nowy standard. Startujesz w wyborach samodzielnie, a po wygranych wyborach dostajesz od nich propozycje wspolpracy lub nie. Moze wtedy wiecej konkretnych i uczciwych ludzi uda sie pozyskać.

 3. Stop islamem…niech zrobią domy dla rodzin biednych.niż darmo zjadom dac kasę i dach…jeszcze raz STOP

 4. Nikt mu nie chce dawać pożywki poprzez zamieszczenie własnego komentarza. Typowe urzędnicze BLE BLE BLE.
  Takim artykułem zniechęcił czytających, bo niby co tam jest komentować?

 5. myślę, że urzędnikom wcale nie chodziło o tą szkołę. Chcieli jakoś przykryć zatrudnienie Wójcickiego w urzędzie i napisali głupio o uchodźcach. Nic to nie dało bo całe miasto huczy, wszyscy już wiedzą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.