W Gminie Łęczna PGKiM nie odebrał odpadów. Stoją od rana przed posesjami!

Zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów, który został ogłoszony przez łęczyński PGKiM, dzisiaj powinien odbyć się odbiór odpadów zmieszanych oraz tych zbieranych selektywnie. Mieszkańcy kilku miejscowości w Gminie Łęczna wystawili przed swoje domy śmieci. Niestety od rana nie pojawił się nikt, kto mógłby odpady odebrać. Mamy prawie godzinę 21, a odpady jak stały, tak stoją.

Mieszkańcy Starej Wsi są oburzeni. Jak twierdzą, nie otrzymali żadnej wiadomości o tym, że odbiór się nie odbędzie. Poniżej możecie zobaczyć harmonogram, którym posługuje się PGKiM.

Tymczasem w Starej Wsi możemy oglądać takie obrazki…

Jak udało mi się ustalić w Łęcznej np. na Pasterniku mieszkańcy otrzymali informacje, że odbiór będzie wykonany w terminie późniejszym.
Na wioskach np. w Starej Wsi takiej informacji nie było. Gdyby się pojawiła, to nikt nie wystawiłby śmieci, a ulica nie wyglądałaby tak jak na zdjęciach – przekonują mieszkańcy.

Może chociaż na stronie www, komunalna pozostawiła jakąś informację?. No „jakaś” jest. Możecie się z niej domyślać, że odbioru odpadów nie będzie.

Mieszkańcy mają nadzieję, ze jutro śmieci znikną sprzed posesji.

Za mało płacimy za wywóz śmieci, za mało…

Aktualizacja 15.05.2021

Dzisiaj ok. 8-mej rano do mieszkańców, od których nie zostały odebrane odpady, nadeszła taka oto anonimowa wiadomość 😆

W sumie lepiej późno niż wcale! Pozdrawiam czytelników z komunalnej 😎🚯🗑

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "W Gminie Łęczna PGKiM nie odebrał odpadów. Stoją od rana przed posesjami!"

 1. Bambosz pisze:

  Powinni brać przykład ze Świdnika zarówno w kwestii odśnieżania jak i odbierania odpadów. Jeżdżę do pracy do Świdnika codziennie, posegregowane odpady odbierane tam są w wyznaczone dni, jednorazowo podjeżdżają dwie, trzy śmieciarki i zabierają oddzielnie, szkło, makulaturę, metal itp. U nas natomiast ruchomy grafik i śmieci zalegające przez dwa, trzy dni przed posesjami lub jak w przypadku opisanym powyżej wcale nie odebrane.. Brak słów a ceny w Łęcznej oczywiście dużo wyższe. Co do odśnieżania to ostatnia zima zweryfikowała wszystko, przekraczając granicę powiatu czułem się jak bym wjeżdżał do innego państwa, nie przesadzam. U nas śnieg po kolana a tam odśnieżarki, jedna za drugą, asfalt czarny… Tyle w tym temacie

 2. Malima pisze:

  Nie tylko w Starej Wsi śmieci nie zostały odebrane.

 3. Anonim pisze:

  O Proszę . Nie dość że ciągle podwyższają opłatę to nie odbierają śmieci. Ręce opadają co się dzieje w tej gminie. Ciekawie kiedy burmistrz zajmie się drogą w Leopoldowie, obiecuje obiecuje a nic nie zrobił. Może redakcja zajmie się tym problemem?

  • 6268 pisze:

   Ciekawie kiedy burmistrz zajmie się drogą w Leopoldowie – jak go wymienią ….

 4. Ferdynand K. pisze:

  A może statuetkę oskarowego dzika prezesowi czas wręczyć i odwołać ze stołka. Bo po brodatym panu „M” lepszy prezes nastanie. Łudzili się wszyscy. Ale tam mają ład, nie wiedzą co mają zaplanowane.

 5. A tak zapytam pisze:

  Ale mają przynajmniej normalne terminy. Na Starym Miescie tak zakręcili grafik że ludzie mylą się co tydzień co mają wystawić. Sami zresztą również mylą się i odbiór potrafił być na następny dzień.

 6. lubie_frytki pisze:

  Jak nic potrzebna jest podwyżka. Kiedy? Ile?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes