W Gminie Łęczna PGKiM nie odebrał odpadów. Stoją od rana przed posesjami!

Zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów, który został ogłoszony przez łęczyński PGKiM, dzisiaj powinien odbyć się odbiór odpadów zmieszanych oraz tych zbieranych selektywnie. Mieszkańcy kilku miejscowości w Gminie Łęczna wystawili przed swoje domy śmieci. Niestety od rana nie pojawił się nikt, kto mógłby odpady odebrać. Mamy prawie godzinę 21, a odpady jak stały, tak stoją.

Mieszkańcy Starej Wsi są oburzeni. Jak twierdzą, nie otrzymali żadnej wiadomości o tym, że odbiór się nie odbędzie. Poniżej możecie zobaczyć harmonogram, którym posługuje się PGKiM.

Tymczasem w Starej Wsi możemy oglądać takie obrazki…

Jak udało mi się ustalić w Łęcznej np. na Pasterniku mieszkańcy otrzymali informacje, że odbiór będzie wykonany w terminie późniejszym.
Na wioskach np. w Starej Wsi takiej informacji nie było. Gdyby się pojawiła, to nikt nie wystawiłby śmieci, a ulica nie wyglądałaby tak jak na zdjęciach – przekonują mieszkańcy.

Może chociaż na stronie www, komunalna pozostawiła jakąś informację?. No „jakaś” jest. Możecie się z niej domyślać, że odbioru odpadów nie będzie.

Mieszkańcy mają nadzieję, ze jutro śmieci znikną sprzed posesji.

Za mało płacimy za wywóz śmieci, za mało…

Aktualizacja 15.05.2021

Dzisiaj ok. 8-mej rano do mieszkańców, od których nie zostały odebrane odpady, nadeszła taka oto anonimowa wiadomość 😆

W sumie lepiej późno niż wcale! Pozdrawiam czytelników z komunalnej 😎🚯🗑

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „W Gminie Łęczna PGKiM nie odebrał odpadów. Stoją od rana przed posesjami!

  1. Powinni brać przykład ze Świdnika zarówno w kwestii odśnieżania jak i odbierania odpadów. Jeżdżę do pracy do Świdnika codziennie, posegregowane odpady odbierane tam są w wyznaczone dni, jednorazowo podjeżdżają dwie, trzy śmieciarki i zabierają oddzielnie, szkło, makulaturę, metal itp. U nas natomiast ruchomy grafik i śmieci zalegające przez dwa, trzy dni przed posesjami lub jak w przypadku opisanym powyżej wcale nie odebrane.. Brak słów a ceny w Łęcznej oczywiście dużo wyższe. Co do odśnieżania to ostatnia zima zweryfikowała wszystko, przekraczając granicę powiatu czułem się jak bym wjeżdżał do innego państwa, nie przesadzam. U nas śnieg po kolana a tam odśnieżarki, jedna za drugą, asfalt czarny… Tyle w tym temacie

  2. O Proszę . Nie dość że ciągle podwyższają opłatę to nie odbierają śmieci. Ręce opadają co się dzieje w tej gminie. Ciekawie kiedy burmistrz zajmie się drogą w Leopoldowie, obiecuje obiecuje a nic nie zrobił. Może redakcja zajmie się tym problemem?

    1. Ciekawie kiedy burmistrz zajmie się drogą w Leopoldowie – jak go wymienią ….

  3. A może statuetkę oskarowego dzika prezesowi czas wręczyć i odwołać ze stołka. Bo po brodatym panu „M” lepszy prezes nastanie. Łudzili się wszyscy. Ale tam mają ład, nie wiedzą co mają zaplanowane.

  4. Ale mają przynajmniej normalne terminy. Na Starym Miescie tak zakręcili grafik że ludzie mylą się co tydzień co mają wystawić. Sami zresztą również mylą się i odbiór potrafił być na następny dzień.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.