Włodarski obiecał remonty ale nie uwzględnił ich w budżecie na 2022 rok. Kasztelańska, Słoneczna i co jeszcze? [Video]

Pamiętacie jeszcze sierpniową sesję na której pojawili się mieszkańcy ul. Kasztelańskiej w ubłoconych gumowcach? Taki początek roku szkolnego zgotował im Leszek Włodarski. Urzędnicy uspokajali mieszkańców, że naprawią drogę, a nawet padły wtedy słowa o planach modernizacji ulicy. Minęły cztery miesiące.
I co? I gó#no! Leszek Włodarski nie uwzględnił wniosku o modernizację ulic w budżecie na 2022 rok!

Kolejny raz możemy obserwować prawdziwą twarz „skaczącego” Leszka. Jak poinformował, za pośrednictwem mediów społecznościowych, radny Piotr Kotuła(LINK), burmistrz w budżecie gminy Łęczna na 2022 rok NIE UWZGLĘDNIŁ wniosków Komisji Finansów i Budżetu. Jakich inwestycji dotyczyły wnioski:

1. Modernizacji ULICY KASZTELAŃSKIEJ
2. Dokończenia remontu drogi w NOWOGRODZIE
3. Dokończenia modernizacji drogi w WITANIOWIE
4. Modernizacji ULICY ŚRÓDMIEJSKIEJ
5. Modernizacji drogi w STAREJ WSI KOLONIA (to droga o której pisałem ostatnio(LINK))
6. Dokończenia ULICY SŁONECZNEJ.

Zaskoczeni?

Przypomnę jeszcze nagranie z sierpniowej sesji:

Pustosłowie, obiecanki, indolencja – to podsumowanie kadencji „akrobaty” z ratusza.

Za kilka dni kolejna sesja rady miejskiej. Jestem przekonany, że radni zrobią wszystko aby te inwestycje wróciły do budżetu i zostały zrealizowane w przyszłym roku.

O tym nie przeczytacie w łęczyńskich pseudo-mediach. Ludzie, którzy je tworzą siedzą od lat w kieszeni burmistrza. Udostępniajcie zatem tę informację tak, aby dotarła do jak największej liczby mieszkańców.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Włodarski obiecał remonty ale nie uwzględnił ich w budżecie na 2022 rok. Kasztelańska, Słoneczna i co jeszcze? [Video]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.