WP.pl : „Ciemnogród Łęczna”

Sobota to kolejny dzień z rekordową liczbą zakażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o potwierdzonych 6 274 przypadkach. Niezmiennie od kilku tygodni, najgorsza sytuacja jest w powiecie łęczyńskim. Na głównej stronie ogólnopolskiego portalu wp.pl pojawił się materiał dotyczący naszego miasta i okolic.

Jak wynika z treści reportażu, w powiecie łęczyńskim zaszczepionych jest jedynie ok. 36% mieszkańców. I to właśnie brak szczepień jest podawany jako przyczyna tak dużego odsetku osób zakażonych. Jako główne ognisko zakażeń, wskazywana jest kopalnia w Bogdance.
Jak się okazało, w naszym mieście, funkcjonuje sporo nieprawdziwych nieprawdziwych informacji/plotek na temat wirusa oraz szczepionek. Z ust zaczepionej przez reportera mieszkanki pada wręcz hasło „Ciemnogród Łęczna”:

Cały materiał, przygotowany przez wp.pl obejrzycie tutaj (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "WP.pl : „Ciemnogród Łęczna”"

  1. Zięć pisze:

    hmm ciekawe co na to dyrektor Bojarski, bo w środku kobitka co mówi że ksiądz zabrania się szczepić to teściowa Bojarskiego Urszula R., …. hiii no ale teściowej się nie wybiera 🙂

  2. twój nick pisze:

    jest 36 a rząd by chciał woli 69

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes