Zapraszamy na sobotnią debatę! Który z kandydatów nie potwierdził obecności?

Pora na konkrety! Już dzisiaj (w sobotę 6.10) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury na ul. Obrońców Pokoju, odbędzie się pierwsza debata kandydatów na burmistrza Łęcznej. Debata ma charakter otwarty, więc mieszkańcy będą mogli również wziąć w niej udział i zadać pytania wszystkim kandydatom. Na początku, kandydaci odpowiedzą na sześć pytań organizatorów, następnie przejdą do pytań wzajemnych, a na koniec odbędzie się runda pytań od mieszkańców.

Oczywiście postaram się niezwłocznie przekazać relację z przebiegu debaty. Wszystkich czytelników wąsatego bloga gorąco zachęcam do wzięcia udziału w debacie. Będzie to bowiem najlepsza szansa, by poznać kandydatów osobiście, dowiedzieć się co myślą i jak zamierzają realizować swoje programy, o ile je posiadają.

PS. Wiadomość z ostatniej chwili jest taka, że Piotr Winiarski w wymaganym terminie nie potwierdził swojej obecności na kolejnej debacie, którą 10.10.2018 organizuje Wspólnota Łęczyńska. Zatem w najbliższą środę „na ringu” pojawi się jedynie dwóch kandydatów.

PS2. Czy Wy także zwróciliście uwagę, że nikt poza blogiem nie informuje mieszkańców o jutrzejszej debacie?

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Zapraszamy na sobotnią debatę! Który z kandydatów nie potwierdził obecności?

  1. Byłbym. Wdzięczny gdyby ktoś pójdą się nagrania całej ( podkreślam całej ) debaty , niestety nie będę mógł być obecny,

  2. Widziałem na cmentarzu karteczkę z tą informacją, ale był to zwykły ciągły tekst na białej kartce. Na grafice z pewnością oszczędzili.

    1. To podobno niezależna debata, więc nie ma co wymagać od organizatorów wzięcia na siebie większych kosztów.

      1. No tak, ale co by im szkodziło lepiej to zrobić? Np. Dodać jakiś obrazek. Koszty by się chyba nie zwiększyły tak drastycznie, a tak to w ogóle nie przyciąga uwagi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.