Zapraszamy na sobotnią debatę! Który z kandydatów nie potwierdził obecności?

Pora na konkrety! Już dzisiaj (w sobotę 6.10) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury na ul. Obrońców Pokoju, odbędzie się pierwsza debata kandydatów na burmistrza Łęcznej. Debata ma charakter otwarty, więc mieszkańcy będą mogli również wziąć w niej udział i zadać pytania wszystkim kandydatom. Na początku, kandydaci odpowiedzą na sześć pytań organizatorów, następnie przejdą do pytań wzajemnych, a na koniec odbędzie się runda pytań od mieszkańców.

Oczywiście postaram się niezwłocznie przekazać relację z przebiegu debaty. Wszystkich czytelników wąsatego bloga gorąco zachęcam do wzięcia udziału w debacie. Będzie to bowiem najlepsza szansa, by poznać kandydatów osobiście, dowiedzieć się co myślą i jak zamierzają realizować swoje programy, o ile je posiadają.

PS. Wiadomość z ostatniej chwili jest taka, że Piotr Winiarski w wymaganym terminie nie potwierdził swojej obecności na kolejnej debacie, którą 10.10.2018 organizuje Wspólnota Łęczyńska. Zatem w najbliższą środę „na ringu” pojawi się jedynie dwóch kandydatów.

PS2. Czy Wy także zwróciliście uwagę, że nikt poza blogiem nie informuje mieszkańców o jutrzejszej debacie?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Zapraszamy na sobotnią debatę! Który z kandydatów nie potwierdził obecności?"

  1. Fanatyczny pisze:

    Byłbym. Wdzięczny gdyby ktoś pójdą się nagrania całej ( podkreślam całej ) debaty , niestety nie będę mógł być obecny,

  2. Pandzioch pisze:

    Widziałem na cmentarzu karteczkę z tą informacją, ale był to zwykły ciągły tekst na białej kartce. Na grafice z pewnością oszczędzili.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes