Zmarnowane pieniądze na oświetlenie „nowoczesnego boiska” [AUDIO]

Jak pokazała rzeczywistość, łęczyński magistrat w iście urzędowym tempie (ponad 4 miesięcy) doszedł do wniosku, że pieniądze wydane na oświetlenie „nowoczesnego boiska” zostały krótko mówiąc zmarnowane. Każda zamontowana tam lampa daje tyle światła, co dobra latarka – powiedział burmistrz Kosiarski na ostatniej sesji.
Dodam tylko że każda z zainstalowanych na boisku lamp, kosztowała podatników ponad 20 000 PLN.

Burmistrz myślał, że będzie dobrze – POSŁUCHAJ

To dość zaskakujące, że władza zmienia swoje zdanie w tej materii.
Jeszcze w sierpniu br. mogliśmy przeczytać np. w Dzienniku Wschodnim że „będzie to funkcjonalny obiekt, a dzięki sztucznemu oświetleniu pogramy na nim w siatkówkę czy koszykówkę do późnego wieczora”(LINK)

Również w sierpniu tego roku zupełnie innego zdania byli użytkownicy nowoczesnego boiska. Jeden z czytelników bloga pisał wtedy do mnie wprost, że „latarnie przy ulicy Piłsudskiego dają więcej światła na nowy obiekt, niż zamontowane lampy” (LINK)
Apelowałem wtedy do władz, o to aby wykonać niezbędne poprawki kiedy jeszcze nie jest jeszcze za późno (aby zrobić to przed odbiorami). Widocznie władza wiedziała swoje…

Refleksja jak słychać na powyższym nagraniu, przyszła. Pytanie tylko dlaczego tak późno i dlaczego za takie decyzje urzędników zapłacą teraz podatnicy?

Nie wiem jak Wy ale ja postanowiłem przyznać „dobremu gospodarzowi” nagrodę specjalną za w/w inwestycję. Będzie to „ZŁOTA TACZKA”!

PS. Kto wie jaki „materiał” może być nią przewożony…

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Zmarnowane pieniądze na oświetlenie „nowoczesnego boiska” [AUDIO]

  1. No i sto tysięcy zł poszło….. I cały misterny plan też w…..
    Nie udało się, zapłacili mieszkańcy. Ciekawe czy rzecznik dalej będzie pisał że wszystko jest ok, czy urzędowa linia się zmieniła?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.