Zmyślone aktywności Leszka Włodarskiego (VIDEO)

Jeszcze przed objęciem stanowiska burmistrza, Leszek Włodarski zaczął nas przyzwyczajać, że lubi podpisać się pod cudzym sukcesem lub pomysłem. Wygląda jednak na to, że ten proceder przestał wystarczać.
Na ostatniej sesji rady miejskiej, nasz lokalny pływak-akrobata poszedł o krok dalej i postanowił się pochwalić aktywnością, która… nie miała miejsca.

Tradycyjnie, rozpoczynając sesję rady miejskiej, burmistrz przedstawia sprawozdanie z pracy pomiędzy sesjami. Oprócz informacji o obecności na dożynkach, rajdzie rowerowym czy podczas poświęcenia sztandaru koła pszczelarzy (LINK) znalazła się tam wzmianka o tym, że 1 września 2021 Leszek Włodarski uczestniczył w komisji finansów. Radni wiedząc, że nie był na tą komisję nawet zaproszony, postanowili zapytać o szczegóły?
Co odpowiedział? Zapraszam do oglądania nagrania z sesji (trwa minutę):

Zaskoczeni? Nie sądzę.

To tym bardziej ciekawe, że w ostatnich tygodniach, ludzie z otoczenia ratusza, zaczęli rozpuszczać po mieście plotki, o tym jakie to inwestycje zawdzięczamy „skaczącemu” Leszkowi. Jednym z ciekawszych przykładów, są powstające parkingi, np. ten na ul. Jaśminowej o który w rzeczywistości, przez lata, walczył (składając wnioski do kolejnych budżetów) radny dr. Mariusz Fijałkowski.
W zasadzie o „wkładzie” włodarza w miejskie inwestycje mógłbym napisać 1000 słów, lecz stwierdziłem, że znacznie bardziej wymowny będzie obraz 🙂

Jak mawia klasyk, „szach i mat”!

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Zmyślone aktywności Leszka Włodarskiego (VIDEO)

  1. Pan Pelica niech się pomodli i da ludziom żyć.
    Szkoda, że nie przeszkadza mu serenady o 6 rano ;)))
    Hip hop mu przeszkadza co za ludzie

  2. A co niektórym radnym przeszkadzała Biblioteka na Górniczej? Tyle dzieci i nie tylko z niej korzysta!

  3. Jaka wymowna cisza jak w wywiadzie Lewandowskiego. Coś mi się wydaje, że jakby tak sprawdzić te wszystkie aktywności w sprawozdaniu to by się okazało, że takich kwiatków jest więcej.

    Złapany na gorącym uczynku. Mariusz miażdży Leszka co sesję.

  4. nie dziwi nic, poczytajcie sobie to sprawozdanie. To są rzeczy które średnio ogarnięta osoba zrobi w dwa dni.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.