Będzie nowa stacja paliw?

Jest na to spora szansa ale wszystko w rękach nowego dzierżawcy. W ubiegły piątek (25.10), odbył się przetarg na dzierżawę nieruchomości niezabudowanej (z prawem do zabudowy), położonej przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej. Przedmiotowa nieruchomość według planu zagospodarowania przestrzennego położona jest w terenie oznaczonym symbolem 1KS, czyli stacja paliw.

Dzierżawcą nieruchomości został Piotr Słota Stacja Paliw Jaguar, oferując kwotę wyższą o 200 złotych od ceny wywoławczej, która wynosiła 6 000 zł.

Gdzie leży wydzierżawiona działka? Jeśli wierzyć danym w GEOPortalu, działki oznaczone symbolami 2685/5 oraz 2686/3 odnajduję przy dworcu Łęczna (pozostałych nie widać) – na mapie wygląda to tak:

Trzeba przyznać, że mapy w GeoPortalu nie są pierwszej świeżości. 😉

Pełną informację o przetargu znajdziecie (przez najbliższe 7 dni) pod tym adresem http://umleczna.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Informacja_o_wyniku_przetargu.pdf

PS. Ktoś mógłby zapytać po co w samym centrum miasta, w obrębie ca. 100 metrów, 2 stacje paliw? Nie mam zielonego pojęcia 😉

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Będzie nowa stacja paliw?

 1. komis już jaguar ma , więc sądze że zbuduje duża stacje w łęcznej,pewnie by wybudował w zofiówce ale podwojna ciągła zblokowała temat ,troche sie interesuje bo sam mialem zamiar postawic w łęcznej myjnie bkf-u taką jak tam mają ale koszty mnie przerosły wydatek około 700,000zl a gdzie jeszcze działka kosmos tak czy inaczej mi pasuje że bedzie wieksza konkurencja w lle

 2. a kto powiedział, że będzie tam jakaś „prawdziwa” stacja – będzie pewnie big komis, a mała stacyjka benzynowa powstanie ale z … gazem. „J”

 3. słota-jaguar postawi a burmistrz przypisze sobie to jako swoja zasługe nowa duża inwestycja za pare milionów

 4. liczba dopuszczonych do przetargu 3 słownie: trzy
  postąpienie 200 złotych słownie dwieście przy stawce 6000 PLN
  ???????????????????????????????????????????????????????????

  1. bardzo cie przyjacielu przepraszam ale ale tak sie stało że pracowalem w tej firmie 4 lata i powiem ci tak nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem wynagrodzenia.pozdrawiam tomek
   ps.jak rozrabiałeś to tak miałeś

 5. Drogi autorze. A po co obok siebie apteki, sklepy, kwiaciarnie, bary? Przecież mogłyby być 2 w całej Łęcznej… Słyszałeś o takim czymś jak konkurencja? Ja się cieszę bo jeśli to ten Słota, który ma w Zofiówce gaz lpg, to jest szansa, że powstanie tutaj również lpg dobrej jakości w dobrej cenie. I może zmusi Lotos i Shell do wyhamowania ze swoimi cenami. U Słoty często sie tankuję i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Także dla mnie to dobra informacja.

  1. Oczywiście rozumiem pojęcie konkurencji. Chciałem jednak zwrócić uwagę na coś innego, a mianowicie wygląd centrum miasta. To jak wygląda nasze miasto, to raczej sen pijanego architekta, niż coś co ma choć odrobinę wspólnego z planem zagospodarowania.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.