W Lublinie debata, w Łęcznej donos!

Usłyszałem dzisiaj w Radio Lublin informację o tym, że w internecie, na łamach różnych forów internetowych pojawiły się krytyczne komentarze dotyczące efektów czy jakości pracy Prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka. Nie chciałbym się tutaj skupiać na wulgarnych komentarzach (bo te uważam za niedopuszczalne), tylko tych merytorycznych wskazujących konkretne rzeczy do poprawy. Co w tej sytuacji zrobił Prezydent Żuk? Zawiadomił organy ścigania? Wysłał donos?

Nic z tych rzeczy!
Zaapelował do wszystkich oponentów o merytoryczną debatę. Da się??

Takie propozycje były także składane w Łęcznej w kierunku „dobrego gospodarza” przez radnych opozycji. Co z tego wyszło? Wielkie NIC!
Najwidoczniej łęczyńska władza nie czuje potrzeby rozmowy czy spotkania z mieszkańcami. Lepiej zamknąć się za drzwiami wygodnych gabinetów i czekać spokojnie na kolejną kadencję. Być może mają przekonanie, że tylko oni mają rację, a w wypadku odmiennego zdania, delikwenta można zawsze postraszyć prokuraturą(LINK). 😉

Zastanówcie się proszę czy taka władza jest komukolwiek potrzebna? Czy to obywatele są dla władzy, czy może władza dla ludzi? Koniec kadencji „kolorowego misia” jest już na szczęście bardzo blisko 😉

PS. Bardzo życzyłbym sobie w Łęcznej włodarza o podobnym myśleniu do prezentowanego przez Prezydenta Żuka.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "W Lublinie debata, w Łęcznej donos!"

 1. newagexx pisze:

  Juz nie wynosmy P. ZUKA. Juz zapomnieliscie jak zmienil zasady powolywania prezesow w spolkach miasta na 3 dni przed powolaniem P. Tarasa na prezesa w Lpec-u.

 2. Ferdynand K pisze:

  A obecny Burmistrz zdobył ten stołek tylko kilkoma głosami – wspominam.
  Byli tacy co go wtedy nie chcieli.
  A dziś kim są i co robią dla miasta – ożywmy wspomnienia.

 3. Bernardo pisze:

  To pokazuje jak jeszcze niedoświadczony jest Prezydent Lublina. Nasz Pan Burmistrz potrafi podjąć męską decyzję i postawić na swoim. Nikt nie musi mu doradzać żeby było dobrze. Mieszkańcy są po to aby wybrać osoby ich reprezentujące a nie po to, żeby wtrącać się w rządzenie miastem. Pan Burmistrz wielokrotnie mi powtarzał, ze on najlepiej woli jak sam może robić to co uważa za stosowne. I ja się z nim zgadzam bo tak doświadczonego człowieka w naszym mieście nie ma.

  • szkot pisze:

   Pan Burmistrz wielokrotnie mi powtarzał, ze on najlepiej woli jak sam może robić to co uważa za stosowne

   buahahhahaha…. 🙂

 4. ABC pisze:

  Porównywanie Prezydenta Żuka do burmistrza Łęcznej jest bardzo niewskazane ponieważ nie da się porównać wiedzy i merytoryki do arogancji i buty.

 5. gosc pisze:

  Porównywanie tych dwóch panów to jak porównywanie mercedesa do tarpana. Nie ta klasa i nie ta jakość.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes